Під час засідання члени ТСК заслухали їхні претензії до правоохоронців та дані, які вони самі зібрали.
Читайте також: Слідча комісія Ради не визначатиме, хто замовник вбивства Катерини Гандзюк, – Береза
Комісія почала засідати ще вчора, 29 листопада, проте спокійно обговорити справу сторони не змогли. Чимало претензій прозвучало до місцевої влади. Натомість чиновники запевнили, що їхні відносини із загиблою були нормальними, але це заперечили друзі загиблої.
Ми вчора у закритому режимі почали слухати представників місцевої громадськості, які давали своє бачення того, як розвивалося слідство щодо замаху на Гандзюк, і як вони оцінюють його ефективність. У зв'язку з тим, як воно йде зараз ми вирішили, що різні точки зору ми будемо заслуховувати в окремому форматі для того, щоб порівнювати картини того, що нам описують обидві сторони,
– сказав народний депутат, член ТСК Ігор Луценко.
Нагадаємо, херсонська активістка Катерина Гандзюк померла 4 листопада у Київському опіковому центрі. Офіційна експертиза встановила – у дівчини відмовили всі органи, адже хімічними опіками було уражено третину тіла. Напали на неї три місяці тому у Херсоні, за цей час дівчина пережила 11 операцій.
Тимчасову слідчу комісію скликали через недовіру родичів активістки до ходу слідства. Вони переконані, що Гандзюк замовили високопосадовці через її антикорупційну діяльність та перешкоджання схемам вивозу лісу з Херсонської області.
Відео: що відомо про вбивство Катерини Гандзюк