Дедлайн подачі заявок для демонстрації винаходів — 14 жовтня.

Подія є частиною міжнародного проекту Maker Faire, майданчика для спілкування винахідників і новаторів, які створюють щось своїми руками. Рівень проектів може бути як початковим (для хобі-зони), так і високотехнологічним (для startup і smart city-зони).

Тематики технічних винаходів, які приймаються: робототехніка та мікроконтролери; 3D-друк; моделювання та прототипи; крафтові вироби з дерева металу, паперу; зелена енергія; механізми; все, що рухається (велосипеди, автомобілі, ракети). Повний перелік можна прочитати в заявці на участь.

Родзинкою майбутнього ярмарку стане зона YouTube, де "мейкерам" розкажуть, як створити власний відео-канал і на ньому заробити. Тут можна буде зустрітися з кращими українськими How To каналами, подивитися за процесом зйомок і познайомитися з популярними відео-блогерами.

Фестиваль технологій, винахідливості та креативності Maker Faire пройде в Києві вже вдруге. На першій події на початку цього літа свої винаходи представили 60 учасників.

Maker Faire — це середовище, яке допомагає народженню і розвитку підприємництва. Тому він такий важливий для України сьогодні,
— вважає організатор події Юрій Власюк.

"Формат дозволяє самим різним людям, незалежно від їх рівня підготовки, спробувати зробити щось своїми руками і продемонструвати це іншим. А тим, хто вже створив продукт — показати, як вони це зробили".

Makers movement — міжнародний рух, який об'єднує журнал makezine.com. Фестивалі Maker Faire проводяться по всьому світу. Один з ярмарків відбувся в Білому Домі за участю Барака Обами, де був створений 3D-портрет президента США. Всього в світі проходить 120 незалежних заходів у форматі Mini і чотирнадцять великих ярмарків в Токіо, Римі, Осло, Сіднеї, Гонконгу та інших містах.

Більше можна дізнатися на сайті заходу.