Про це у програмі "Що це було?" з Сергієм Лещенком на 24 каналі розповіла ексречниця президента Юлія Мендель. Як вона зазначила, Єрмак та Шефір неофіційно є "найближчими радниками" Володимира Зеленського.

До теми Це вигідно ворогам, – Мендель відреагувала на обстріл авто Шефіра

Команду Зеленського хочуть розсварити

За словами Мендель, президент покладається на Єрмака та Шефіра. Вони були з ним від початку побудови команди й мають достатньо досвіду, аби надавати рекомендації щодо багатьох питань.

Це люди, які працюють разом із Зеленським цілодобово.

Якщо ми говоримо про цю конспірологію, то це така запущена "утка", щоб намагатися розсварити команду президента, але вона настільки дурнувата, що це просто не може вплинути на відносини у команді,
– наголосила ексречниця президента.

Мендель зауважила, що Зеленський має доволі демократичні підходи до ухвалення рішень, тому це нормально, якщо в команді є якісь незгоди. Однак це не обов'язково стосується Єрмака та Шефіра.

Дізнайтеся більше Перш ніж відправитись до лікарні, вказав місце пострілів, – Монастирський про водія Шефіра

Програма "Що це було?" з Сергієм Лещенком: дивіться відео

Обстріл автомобіля Шефіра: коротко

  • Автомобіль першого помічника Володимира Зеленського Сергія Шефіра обстріляли 22 вересня. У машину випустили щонайменше 10 куль.
  • Шефір відбувся переляком. Водія авто поранили, тож його були змушені прооперувати.
  • Володимир Зеленський пов'язує замах на Шефіра зі змінами в державі. Президент вважає, що це є однією із версій обстрілу авто, у якому їхав його помічник.
  • Правоохоронці оприлюднили основні версії замаху на Шефіра. Однією з них є дестабілізація політичної ситуації в країні.