Оператор ГТС України відновив роботу 6 газорозподільних станцій (ГРС) на звільнених територіях на Сході. Контрнаступ ЗСУ надав ремонтниками доступ до пошкоджених ділянок газотранспортної системи.

Це важливо Аварійні відключення світла у Києві: з'явився графік та перелік вулиць

Ремонтні роботи на інфраструктурі ГТС тривають цілодобово

Протягом 7 – 14 жовтня фахівці відновили можливість транспортування газу через 8 ГРС у Харківській та Донецькій областях.

Повідомляється, що відразу 6 ГРС включили в роботу, а решта – перебуває в резерві.

Варте уваги Резніков показав карту досягнень ЗСУ під час осіннього наступу: результати вражають

  • Наприкінці літа – на початку осені українські військові перейшли у наступ на декількох напрямках, зокрема на Харківському і Херсонському. Українським воїнам вдалося майже повністю деокупувати Харківщину.
  • Також наші захисники просуваються на Півдні. В Офісі Президента повідомляли, що на Півдні українські воїни звільнити понад 2 400 квадратних кілометрів.
  • У колі колаборантів на Херсонщині розпочалася паніка, через що вони вже закликають жителів Херсонської області евакуюватися. Посіпаки Кремля заявляють, що українські воїни намагаються прорватися у Херсон.
  • Слід зазначити, що Україна активно повертається на звільнені території. Наприклад, "Нова пошта" відновила роботу в деокупованих населених пунктах Херсонщини. Крім того, на деокупованих територіях почали виплачувати пенсію за жовтень.

Вас це може зацікавити – у росіян паніка через новий контрнаступ ЗСУ на Херсонщині: дивіться відео