Рідних глядачів представник Yamaha не вразив у попередніх заїздах, та про помилки Фроссарда у практичній та кваліфікаційній сесіях усі забули вже після першого повороту - Стівен в лідерах. На руку француза, щоправда, зіграла помилка Клема Дезале. Бельгієць невдало увійшов у віраж і, зрештою, фінішував лише 11-м.

А Фроссард тим часом у гордій самотності долав пагорби та ями, привізши найближчому переслідувачу 14 секунд. Ним став чинний чемпіон Антоніо Кайролі, який із неменшою легкістю відірвався від співвітчизника Давіда Філіппертса.

Невдаха першої гонки - Дезале, довів, що небезпідставно очолює генеральну класифікацію. Бельгієць та його Suzuki показали спину опонентам вже на старті другого заїзду. А от боротьба за “срібло” виявилась запеклою.

Фроссард проскочив Бобришева і встояв під натиском Антоніо Кайролі. Набравши 47 очок на домашньому етапі, француз вийшов на третю сходинку у генералі. До Клема Дезале - 20 очок, 14 пунктів до Антоніо Кайролі.