Про це 24 каналу сказав військовослужбовець ЗСУ, депутат Херсонської облради Сергій Хлань. На його думку, росіяни розуміють, що довго їм затримуватися на окупованій території Херсонщини не вдасться.

До теми Тільки цивільний транспорт: як росіяни в Херсоні ховаються від артилерії ЗСУ

Він наголосив, що сьогоднішня інформація про те, що ФСБшникам дали "плани евакуацій" з окупованих територій це підтверджує.

5 жовтня була доведена інформація, що 12 мікроавтобусів з родинами ФСБшників виїхали з Нової Каховки до Криму. Така ж інформація є щодо Херсону – що ФСБшники вже почали евакуйовувати звідти свої родини,
– пояснив Хлань.

За його словами, стає зрозуміло, що вони отримують інструкції щодо евакуації, адже не зможуть утриматися тут надовго.

"ФСБшники вивозили мікроавтобусами з Нової Каховки свої родини разом з тим, що вони там накрали. Адже вони якраз більше займалися рейдерами та пограбуваннями", – запевнив депутат.

Хлань розповів про втечу ФСБшників з Херсонщини: відео


Водночас, як зауважив Хлань, особовий склад російської армії зараз шукає способи, як здаватися в полон. "Адже для них не буде ніякого "плану евакуації". Тому єдиний шанс зберегти своє життя – це здатися в полон і поповнити обмінний фонд", – відповів він.

ЗСУ звільняють Херсонщину: останні новини

  • Збройні Сили України активно відвойовують Херсонщину та звільняють українські міста та села від російських окупантів. За останні 10 днів наші захисники взяли під свій контроль вже 29 населених пунктів області.
  • Депутат Херсонської облради Сергій Хлань наголосив, що 5 з цих населених пунктів були звільнені сьогодні, 12 жовтня.
  • Загалом наші захисники відвоювали у росіян вже 1170 квадратних кілометрів української землі. Завдяки цьому вони вирівняли лінію фронту, де раніше окупантів фактично взяли в котел.
  • Бачачи темпи українських військових, росіяни часто вирішують втікати від них. Бувають випадки, коли при цьому вони покидають все, що мали, навіть російську техніку. Так, наші військові виявили на Херсонщині цілий покинутий танковий батальйон Т-62.
  • Крім того, ЗСУ не дають розслабитися загарбникам і в поки що окупованих населених пунктах. Наприклад, вранці 11 жовтня чергову поставку "бавовни" отримали росіяни у Херсоні.