Повідомляється, що він має всі навички для успішного виживання у диких умовах. Наразі поліція проводить його пошук всіма доступними методами – як з землі, так і з повітря.

Дивіться також Як 8 Ізраїлів і 3 Хорватії: яка частина України замінована та скільки часу піде на розмінування

Моторошне вбивство у Гдині

У п'ятницю 20 жовтня у Гдині мати знайшла труп своєї 6-річної дитини. Підозрюваним у вбивстві хлопчика вважається 44-річний батько дитини, військовий Гжегож Борис. Одразу після вчинення злочину чоловік прихопив з собою речі для виживання та втік до ландшафтного парку Труймясто. З собою він також взяв ніж, яким, ймовірно, було скоєно вбивство.

Правоохоронці також знайшли на місці злочину написану від руки записку. "Вибачте за все, ви всі звірі", – йшлося у ній. Лист потрапив до слідчої справи, а наразі проводиться графологічна експертиза.

Фото чоловіка за декілька днів до вбивства / Pomorska Policja

Прокуратура вже провела розтин тіла хлопчика та повідомила, що причиною смерті став геморагічний шок, поєднаний з гіпоксією головного мозку, внаслідок масивного крововиливу з пошкоджених великих кровоносних судин в обширну різану рану шиї.

Правоохоронці уже четвертий день шукають військового у складній лісистій місцевості як з землі, так і з повітря. Поліція залучила до операції гвинтокрил, який літає над потенційним регіоном перебування чоловіка. Також залучено пошукових собак.

Пошуки Гжегож Бориса досі тривають / Pomorska Policja

Доступ до ландшафтного парку Труймясто для відвідувачів декілька разів закривали – щоб не стерти сліди і не турбувати офіцерів у дії.

Кримінальні новини України

  • У гуртожитку в Полтаві виявили тіла 4 мешканців – дівчини та трьох хлопців. При візуальному обстеженні поліція не виявила слідів насилля. Причини смерті молоді встановлюються.
  • У ніч на 22 жовтня на блокпосту у Києві чоловік збив військового. Підозрюваним виявився адвокат, який спеціалізувався на справах, пов'язаних з водінням у нетверезому стані.
  • В Одеській області застрелився депутат від партії "Довіряй ділам" – ймовірно, це було самогубство. У знайденій записці чоловік просить нікого не звинувачувати у вчинку.