Про це пише московський кореспондент Sueddeutsche Zeitung Юліан Ханс, коментуючи інавгурацію глави Кремля 7 травня та майбутнє Росії загалом.

Читайте також: На Росію очікують неабиякі політичні перестановки після інавгурації Путіна, – ЗМІ

У численних викликів, перед яким стоїть Путін на початку нового владного терміну, є одна загальна тема "необхідність хоч щось довести до кінця", йдеться у статті.

Слабкість президента РФ проявляється в тому, що він, якщо не виходило досягти мети, весь час створював проблему. Так, після окупації Криму була війна на Донбасі, за Донбасом Сирія, а за нею втручання у президентські вибори в США. А новим витком ізоляційної спіралі став скандал навколо отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля у Британії,
пояснює журналіст.

Найбільшим проектом нового президентського мандату Путіна, який він повинен довести до кінця, стає його політична спадщина, продовжує Ханс.

Після цього понеділка для Росії постає питання: що буде після 2024 року. Багато хто виступає за безстрокове правління Путіна, однак протестувальники, які 5 травня вийшли на вулиці у майже в сотні російських міст, із такою позицією не згодні, зазначає автор публікації. Демонстрації під гаслом "Він нам не цар" зібрали десятки тисяч людей, на мітингу в Москві був затриманий і сам опозиціонер-організатор протестів Олексій Навальний, однак пізніше його випустили. За даними незалежної групи "ОВС-Інфо", того ж дня було затримано більше 1,6 тисячі осіб, в тому числі неповнолітніх.

Акції протесту 5 травня нагадують події зими 2011-2012 років, коли росіяни висловили протест проти "рокіровки між Путіним і Медведєвим": і тоді напередодні інавгурації мали місце зіткнення між поліцією і демонстрантами на Болотній площі, нагадує кореспондент. Наступні після тих подій судові процеси, що отримали назву "Болотна справа", ознаменували перехід до репресій щодо громадянського суспільства в Росії. Тоді десятки учасників акцій протесту або отримали тюремні терміни, або були змушені покинути країну, додає німецький журналіст.

Ситуація може повторитися. Однак таким способом справжніх проблем країни не вирішити,
констатує Ханс.

Читайте також: За рахунок чого може впасти режим Путіна: Піонтковський дав пояснення

Нагадаємо, напередодні ЗМІ повідомляли, що у день інавгурації президента Володимира Путіна уряд Росії на чолі з колишнім президентом Дмитром Медвєдєвим піде у відставку.