Росіяни можуть існувати лише у двох станах: або все добре, або все погано. Про це 24 Каналу розповів політолог і соціолог з Німеччини, російський опозиціонер Ігор Ейдман, пояснивши, що поки остаточно не настане катастрофа – росіяни вважатимуть буцімто у них "все добре".
Цікаво Якщо Путін помре: хто та як обере його наступника
Що поховає путінський режим
Саме тому росіяни не здатні відповідати на певні загрози та виклики, долати проблеми. Вони вмовлятимуть себе, що у них все добре до того моменту, коли усе стане настільки погано, що змінити або покращити ситуацію вже буде пізно.
Путінський режим слабкий саме цим і тим, що він не витримає серйозних випробовувань. Наприклад, серйозної поразки у війні або серйозного економічного краху,
– сказав російський опозиціонер.
За його словами, на жаль, поки цього не сталося, хоча все рухається у цьому напрямку. Минулого року під час заколоту Євгєнія Пригожина путінський режим вже був на межі краху. Тоді кремлівський режим був абсолютно наляканий та не міг нічого зробити.
"Якби Алєксандр Лукашенко тоді не вмовив Пригожина відступити – 100% почалася б громадянська війна в центрі Москви й путінський режим цього не пережив би. Тож наступного такого виклику, як-от путч Пригожина або велика військова поразка, путінський режим, його влада і вся ця система – не переживуть", – підсумував Ейдман.
Новини Росії: коротко
- Кремль активно посилює передвиборчу кампанію Владіміра Путіна, зокрема диктатор посилив ядерні погрози та почав фантазувати про "реформи", які буцімто проведе. Так звані вибори у Росії чи то переобрання Путіна на новий термін мають відбутися 15 – 17 березня.
- Ядерну "дубинку" Путін витяг під час звернення до федеральних зборів 29 лютого. Тоді він заявив, мовляв, "стратегічні ядерні сили Росії перебувають у стані повної готовності".
- Крім погроз, очільник Кремля наобіцяв "золоті гори" росіянам. Наприклад, заявив про свій "грандіозний" план знизити рівень бідності. Самі ж росіяни не дуже тому раді, та навіть занепокоєні, чи не розстрілюватиме диктатор бідних для цього.