Після війни із агресором – війна із бюрократією

Бійці, які отримали інвалідність, воюючи у зоні АТО, тепер змушені воювати з державною бюрократією. Щоб отримати належну йому допомогу від Батьківщини, яку він же і захищав, солдатові доводиться оббивати пороги різноманітних структур.

Житомирське ортопедичне підприємство готове безкоштовно допомагати військовим, які отримали інвалідність в зоні бойових дій. Тут і сучасні технології, і матеріали іноземного зразка, які, стверджує керівництво, нічим не поступаються наддорогим закордонним аналогам.

Читайте також: Що потрібно бійцям АТО для отримання безкоштовного протезу

Однак на ділі не все так просто. Аби отримати допомогу, військовим потрібно пред'явити довідку, яка підтверджує участь в АТО, та висновок МСЕК (Медико-соціальної експертної комісії), що ця людина потребує протезування. І тут, розповідають бійці, вони стикаються із безліччю проблем. Не завжди ті, хто захищав нашу країну на Сході, можуть довести, що отримали інвалідність саме у зоні АТО.

Такі випадки далеко непоодинокі. Отримати належну їм допомогу хлопцям допомагають волонтери та громадські організації. 

Зазначимо, за час бойових дій на сході України Харківщина стала фактично прифронтовою зоною. Саме тому велику кількість поранених армійців доправляють до місцевого військового госпіталю.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук