Тут їм надають нагальну допомогу та лікування. Та крім цього деякі з захисників вітчизни потребують й іншого – якісного протезування та ортезування. Поки в регіоні гострої нестачі засобів та кадрів немає. Та на випадок подальшої ескалації конфлікту представники комітету з охорони здоров’я та народні депутати вирішили перевірити готовність медзакладів Харкова до можливої чергової хвилі поранених.

Якщо у військовому госпіталі забракне місць, частину пацієнтів зможе прийняти обласна травматологія. Досі тут лікували цивільних, які отримали поранення у зоні АТО.

Найнеобхіднішим, кажуть у обласній травматології, забезпечені. Хоча сучасної апаратури таки не вистачає.

Бракує устаткування й у Харківському інституті протезування. Директор установи попросила у депутатів посприяти у придбанні спеціального обладнання та тренажерів, і головне не скорочувати більше штат та дати змогу працівникам освоювати закордонні методики.

Зараз у клініці при установі перебуває на реабілітації шестеро бійців, травмованих на Донбасі. Дехто потребує протезування.

Особливу увагу варто приділити відновлювальному періоду бійців. Це питання детально обговорять на круглому столі у лютому.