Україна повинна надалі проводити закупівлю ліків через міжнародні організації, – Гройсман

110 Читать новость на русском

Володимир Гройсман переконаний, що Україні потрібно продовжувати практику закупівлі ліків з використанням міжнародних організацій, адже це дасть можливість економити кошти та купувати якісні препарати.

Про це прем'єр міністр України заявив у своєму Twiiter.

Читайте також: Гройсман прокоментував скандальну заяву заступника Супрун

У серії твітів присвяченій медичній реформі та питанню закупівлі ліків Гройсман зазначив, що нова прозора система закупівель з використанням міжнародних організацій дозволила знизити рівень витрат на 20-50 відсотків, у порівнянні з попереднім механізмом. Крім того, процес прозорої закупівлі ліків є чудовим інструментом у боротьбі з корупцією.

Україні потрібно продовжити практику використання прозорої системи закупівлі ліків через міжнародні організації. Вона дозволяє не тільки економити кошти і закуповувати якісні препарати, а й рятувати життя хворим з хронічними чи смертельними хворобами,
– написав прем'єр міністр.

Також Володимир Гройсман заявив, що планує навести порядок в регіональних лікарнях у питаннях забезпечення людей ліками і вже готує рішучі рішення для вирішення цієї проблеми. 

"Все, що забезпечено по ліках - має бути доставлено до людини. І це відповідальність не тільки Уряду, а й місцевих адміністрацій. В регіонах не так багато лікарень, навести порядок можна. Уряд готує рішення про серйозний аудит і ревізію ситуації", – зауважив Гройсман.

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров’я опублікувало список препаратів, закуплених за державні кошти, що найближчим часом будуть доступними у лікарнях українських регіонів.

Також у МОЗ запустили нову програму "Ліки контроль" для перевірки ліків, які внесені до Національного переліку основних лікарських засобів і власне їх повинні закуповувати державним коштом. На сторінці конкретного лікарського засобу зазначено, чи входить він до державної програми.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук