Як зняти біль в шиї: шість простих вправ

1594 Читать новость на русском
Вправи проти болю в шиї

Для того, щоб полегшити біль і напругу в м'язах шиї, необхідно виконувати вправи. Деякі з них дуже прості, але в той же час дуже ефективні.

Якщо інтенсивний біль турбує вас протягом довгого часу, варто звернутися до лікаря. Однак якщо проблема тільки виникла, вирішити її можна за допомогою простих вправ, пише портал Care2.

Обертання головою

Починайте обертання головою з лівого вуха в напрямку лівого плеча, обережно опускайте підборіддя до грудей, потім ідіть до правого вуха та правого плеча. Зробіть паузу і повторіть вправу в протилежний бік. Якщо відчувається різкий біль, припиніть повороти.

Читайте також: Як боротись із стресом: поради лікарів

Поза сарани

Часто біль в шиї викликає неправильна постава. Поза сарани чудово коригує поставу і дозволяє зміцнити м'язи спини і шиї.

Для виконання вправи ляжте на живіт, витягніть прямо руки і ноги. Зробіть глибокий вдих і підніміть ноги вгору, задіявши м'язи сідниць. На видиху з'єднайте руки за спиною і підніміть голову. Утримуйте таке положення протягом хвилини.

Поза дитини

Така поза дозволяє шиї відпочити від напруги. Опустіться на коліна, сядьте сідницями на п'яти, вирівняйте спину, витягніть руки вгору і повільно нахиляйтеся вперед, поки голова не опиниться на підлозі, а живіт – на стегнах.

Поза собаки

Ця поза дозволяє зробити розтяжку шиї, зміцнити м'язи спини і плечі. Встаньте на карачки, долоні поставте на ширині плечей пальцями вперед, коліна і стопи також повинні бути на ширині плечей. Потім прогніться в попереку, відштовхніться руками від підлоги і підніміть сідниці. Випряміть руки, шию і спину в одну рівну лінію.

Утримуйте позицію стільки, скільки вам комфортно.

Нахили в сторони

Прекрасна розтяжка шиї, яку можна робити де завгодно. Сядьте або встаньте прямо, дивіться вперед. Повільно поверніть голову вправо, переміщаючи свій погляд на праву стіну. Затримайте положення на п'ять секунд. Потім поверніться в положення обличчям вперед і повторіть поворот вліво.

Читайте також: 8 продуктів, які зберігають молодість та красу

Потім нахиліть голову вліво, прямуючи лівим вухом до лівого плеча, затримайте положення на 5-10 секунд. Потім повторіть нахил в праву сторону.

Нахили вгору і вниз

Сядьте або встаньте прямо, дивіться вперед. Повільно опустіть підборіддя вниз і затримайте положення на п'ять секунд. Поверніться в нейтральне положення, після чого нахиліть голову назад, в бік спини. Порахуйте до п'яти і поверніться в нейтральне положення.

Повторюйте вправу п'ять разів.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук