"Синьо-жовті" не мали права на помилку після доволі неочікуваної поразки збірній Естонії. Для того, щоб зберегти шанс на підвищення у класі (переможець групи підніметься у дивізіон IA), наша збірна мала будь-що перемагати.

Ускладнили собі завдання українці вже на початку гри, коли на четвертій хвилини у меншості пропустили від Янковича. На 12 хвилині ситуація стала ще гіршою – граючи у більшості, "синьо-жовті" пропустили вдруге. А на 13 хвилині хорвати довели рахунок до розгромного 0:3.

Другий період команди провели насухо. Тож повернути інтригу до матчу вдалося лише у третьому періоді. Українці двічі зуміли відзначитися зусиллям Картича та Німенка. І коли вони вже пішли на фінальний штурм (Олександр Савицький випустив шостого польового гравця), українці пропустили четверту шайбу вже у порожні ворота на останніх секундах гри.

Очолює турнірну таблицю збірна Литви. Саме з нею зіграють українці у п’ятницю, 27 квітня.

Україна – Хорватія 2:4 (0:3, 0:0, 2:1)

Шайби: 04:36 Янкович (більшість) – 0:1, 11:51 Заноскі (меншість) – 0:2, 13:06 Канает – 0:3, 46:56 Катріч (більшість) – 2:3, 53:00 Німенко – 2:3, 59:58 Ведлін (порожні ворота) – 2:4