Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив сам Цимбалюк.
Зазначимо, раніше глава СБУ Василь Грицак розповів, що на виконання завдання російських спецслужб, організатор убивства Бабченка громадянин Г. запропонував своєму знайомому з числа колишніх АТОвців за грошову винагороду у 30 тисяч доларів здійснити цей злочин. Так, цим АТОвцем виявився Цимбалюк, який пішов на співпрацю з СБУ.
Згодом речниця СБУ Олена Гітлянська спростувала причетність Цимбалюка до спецоперації щодо виявлення організатора замаху на Цимбалюка.
Читайте також: Бабченко назвав мотиви замовника свого вбивства
За словами "кілера", він не бачить сенсу "шифруватися" після оприлюднення відеозапису отримання ним авансу за вбивство без зміни його голосу.
Цимбалюк також схвально оцінив роботу СБУ у справі про замах на Бабченка.
Прекрасно, що у службі працюють талановиті молоді опери, до яких спокійно йдеш з інформацією про замовлення на вбивство. Звертаєшся і не боїшся, що тебе зіллють тим же замовникам за $$$$. Чесно, не знаю, як складеться моя доля далі, трохи на нєрві. Але точно знаю, що оперативник, який всю цю справу тягнув на собі, слідчий у справі – люди честі,
– мовиться у повідомленні Цимбалюка.
Нагадаємо, увечері 29 травня стало відомо про вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка у Києві. Невідомий нібито кілька разів вистрелив йому у спину, коли журналіст повертався додому з магазину.
30 травня з'сувалося, що Аркадій Бабченко насправді живий, а інформація про загибель журналіста була частиною спецоперації СБУ щодо запобігання замаху на нього.
Також у СБУ зазначили, що у Києві було затримано організатора замаху на журналіста. За словами генпрокурора Юрія Луценка, "виконавець" замаху на Бабченка проходитиме у справі як свідок.
Хто такий Олексій Цимбалюк? Монах-волонтер, який брав участь у війні на Донбасі на стороні України. У 2006 році він прийняв постриг у монахи, і став називатися Аристархом. Спершу був ієродияконом у православній церкві Московського патріархату, потім – Київського. Розчарувавшись в обох, став монахом-відлюдником на Закарпатті. Станом на 2017 рік Аристарх, перебуваючи у чернечому чині, був волонтером на війні.