Як мовиться у звіті результатів розслідування катастрофи Боїнга 777 рейсу MH-17, у розпорядженні слідства є ціла низка фото- та відеокадрів, на яких зафіксовано ЗРК "Бук", що збив авіалайнер рейсу MH17.

Читайте також: Збиття "Боїнга 777" на Донбасі: нові дані про головного фігуранта справи

Під час аналізу цих зображень було виявлено низку характерних ознак. Поєднання цих ознак є настільки унікальним, що їх можна розглядати як "відбиток пальців". Слідство стверджує, що цей "відбиток пальців" було співставлено з колосальною кількістю зображень самохідних ЗРК "Бук", як російського, так і українського походження. Єдиний ЗРК "Бук", на якому було виявлено таке ж поєднання відмінних ознак, – це самохідний ЗРК "Бук", який було багаторазово зображено на фото- та відеокадрах під час свого проходження у складі колони 53-ї бригади 23-25 червня 2014 року,
– мовиться у документі.

Так, на фото, що зараз поширюють у мережі, зображено весь особовий склад вищезазначеної бригади, включно з її командиром Сергієм Мучкаєвим.

Боїнг, 53 бригада. Курськ, ЗС РФ, Донбас, Boeing 777, MH-17, Росія
Російські військові, що є причетними до збиття "Боїнга 777" на Донбасі

Додамо, що подібне фото взимку 2018 року публікував один із активістів розвідувальної спільноти Bellingcat Арік Тодлер, щоправда тоді вся інформація була англійською мовою.

Читайте також: У Міноборони РФ зухвало перекрутили результати розслідування щодо збиття "Боїнг 777"

Крім того, він оприлюднив світлини Сергія Дубинського із позивним "Хмурий" і Сергія Ткачова із позивним "Дельфін".

"Всі знають Гіркіна, але ці хлопці мають бути наступними: Дубинський, Ткачов, Мачкаєв і багато інших", - коментував так Тодлер рішення суду США у справі про збиття малазійського "Боїнга 777", згідно із яким Гіркін має виплатити родичам загиблих у катастрофі 400 мільйонів доларів.

Нагадаємо, 24 травня міжнародна слідча група, яка займається розслідування катастрофи MH17, заявила, що "Бук" було привезено на окуповану територію Донбасу з Росії і він належав 53-й зенітно-ракетній бригаді Міністерства оборони Росії.

25 травня Австралія та Нідерланди офіційно звинуватили Росію у збитті малайзійського "Боїнга" під Донецьком у 2014 році.

Що таке катастрофа MH17?17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий пасажирський літак "Боїнг-777", який здійснював рейс з Амстердама до Куала-Лумпура. В катастрофі загинули усі 298 людей, які перебували на борту. У вересні 2016 року представники міжнародної слідчої групи заявили, що літак був збитий ракетою з комплексу "Бук", яку на тимчасово непідконтрольну територію на Донбасі завезли з Росії.