Відповідні контракти на постачання двох типів ракетних систем вже уклали. Замовлення обійдеться Індії у понад 207 мільйонів доларів.

Дивіться також Компанії з Індії та ОАЕ рятують Росію на ринку нафти: як вони обходять санкції

Індія закупить озброєння, розроблене спільно з Росією

Видання зазначає, що індійсько-російська компанія BrahMos Aerospace отримала замовлення на виробництво мобільних берегових комплексів BrahMos та ракет до них. Відомо, що батарея складається з чотирьох пускових установок, мобільного командного пункту та РЛС.

Також були замовлені варіанти BrahMos зі збільшеною дальністю – понад 400 кілометрів. У стандартній версії дальність стрільби становить 300 кілометрів за умови комбінованої траєкторії і 120 – на малій висоті.

Окрім того, державна індійська компанія Bharat Dynamics постачатиме власний комплекс протиповітряної оборони малої дальності – Akash. У межах контракту на 996,2 мільйона доларів буде поставлено два полки. У кожному з них по шість пускових установок, два командні пункти, одна радіолокаційна станція та машина підтримки. Також мають надати "невідому" кількість ракет класу "земля – повітря" радіусом дії 30 кілометрів.

Читайте також Rosomak проти російського металолому: на що здатні польські "росомахи"

Індія – головний партер Росії на ринку нафти

  • Після повномасштабного вторгнення в Україну у 2022 році Росія втратила свій основний ринок збуту нафти через санкції. Тож агресор був вимушений шукати нові країни, для продажу сировини.
  • Новим лідером за обсягами імпорту російської нафти стала Індія. Ця країна не лише не припинила співпрацю з офіційною Москвою, але й набагато активніше купувала сировину.
  • Загалом за минулий рік Росія продала у 22 рази більше нафти в Індію, ніж зазвичай.