Так, американсько-китайський актор Роберт Ву у соцмережі Х, раніше відомій як твітер, відзначив, що в такому випадку Росія має повернути території, які окупувала понад 100 років тому Китаю. Мовиться, зокрема, і про місто Владивосток.

Цікаво "Сам себе прирівняв до Гітлера": що хотів виправдати Путін в інтерв'ю Карлсону

Роберт Ву після інтерв'ю Путіна вимагає віддати Владивосток

Усе почалося з допису колишнього співробітника інформаційного агентства "Сіньхуа", а нині фахівця з аналітичного центру Center for China and Globalization (CCG) Зічен Вана, який написав у соцмережі Х пост стосовно "історичних лекцій" Владіміра Путіна.

Зокрема, у дописі Вана мовиться, що одержимість історією глави Кремля неконструктивна. Аналітик звернув увагу, що в промові російського диктатора були відсилання до раннього середньовіччя, на основі яких він робить ті чи інші політичні висновки щодо приналежності територій.

Чому ми повинні посилатися на VIII або XIII століття, але не на 220 рік до нашої ери? Ми живемо в наш час із (нинішніми – 24 Канал) законами, а не у VIII столітті,
– написав Ван.

На цей допис відреагував американсько-китайський актор Роберт Ву. Він нагадав, що якщо слідувати подібній логіці, то в такому разі Росія має повернути велику територію, яку колись забрала в Китаю.

Роберт Ву сказав, що Росія має повернути Владивосток Китаю
Роберт Ву після інтерв'ю Путіна сказав, що Росія має повернути Владивосток Китаю / Скриншот 24 Каналу

"Згідно з історією, Росія повинна повернути нам Владивосток і величезну територію, вкрадену 100 з чимось років тому", – написав актор.

Путін вчергове наговорив маячні в інтерв'ю Карлсону

  • Владімір Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону багато висловлювався про Україну. Зокрема, російський диктатор сказав, що, мовляв, "Росія й Україна рано чи пізно домовляться", а на додачу сказав, що буцімто "українці досі відчувають себе росіянами".
  • Також очільник Кремля знову вирішив показати себе великим знавцем історії й понад пів години казав Карлсону свій погляд на події минулого. Путін також під час інтерв'ю показав нібито листи українського гетьмана Богдана Хмельницького.
  • Російський диктатор також багато висловлювався стосовно ШІ та Ілона Маска, а також у пропагандистському дусі звинувачував нашу владу. Головні тези з розмови Путіна і Карлсона – читайте у матеріалі.