На підтримку Саакашвілі вдалось зібрати лише 140 – 170 голосів серед "Слуг народу" із необхідних 226. Про це журналіст Юрій Бутусов повідомив у фейсбуці.
Дивіться також Разумков заявив, що "не дуже підтримує" призначення Саакашвілі
Саме тому, наголосив Бутусов, президент Зеленський вирішив не виступати зараз публічно з підтримкою Саакашвілі. За інформацією журналіста, наразі в Офісі Президента розглядають варіант висунення експрезидента Грузії кандидатом у мери Одеси від "Слуги народу".
Підтверджують й те, що на посаду в уряді Саакашвілі вже не претендує, джерела "Української правди".
Ми вже заплуталися. То він кандидат, то не кандидат,
– кажуть у керівництві "Слуги народу".
Нардепи зазначають, що Офіс Президента начебто й не збирав голоси за призначення Саакашвілі.
Наразі відбувається зустріч Саакашвілі з фракцією "Голос". На ній колишній очільник Грузії вже не агітує голосувати за себе, як за віцепрем’єра, а лише говорить про свою роботу у якості радника президента Зеленського.
Тим часом, колишній нардеп та журналіст Сергій Лещенко повідомляє, що подання про призначення Саакашвілі не відкликали з Верховної Ради, тому що в парламенті його взагалі не реєстрували. Це означає, що кандидатуру Саакашвілі досі обговорюють. Тому подання, вважає Лещенко. або внесуть у Верховну Раду, або зроблять вигляд, що обговорення взагалі не було, якщо голосів не знайдеться.
Яку посаду Саакашвілі пропонували в уряді
- Інформація про те, що Саакашвілі може отримати призначення в Кабінеті Міністрів України з'явилась 22 квітня 2020 року.
- Йому запропонували посаду віцепрем'єр-міністра з питань реформ.
- Сам політик заявляє, що є готовим прийняти пропозицію, яку йому зробила українська влада.
- Водночас Володимир Зеленський зазначив, що у Саакашвілі є потенціал для підтримки уряду України.
- Очікувалось, що за Саакашвілі парламентарі можуть голосувати наприкінці цього тижня.