Пораненим військовослужбовцям надається фахова невідкладна медична допомога, повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

Про головне: Вибухи боєприпасів у Балаклії, є загиблі – фото, відео

Як загинули військовослужбовці?

Двоє саперів померли через травми голови після вибуху боєприпасів. На технічній території військової частини вони утилізовували залишки боєприпасів – ті, які не можна транспортувати. Виконували свою роботу українські військові у спеціально обладнаному котловані.

Загиблі Дмитро Мовчан і Денис Ярмак служили в 91-му окремому полку спеціального забезпечення.

На превеликий жаль, під час виконання планових робіт з утилізації залишків боєприпасів та їхніх елементів на технічний території бази загинули військовослужбовці нашої частини – прапорщик Мовчан Дмитро Сергійович і старший солдат Ярмак Денис Миколайович,
– зазначили у військовій частині А0563.

Згодом у Харківській міській лікарні помер ще один військовий. Ним виявися 43-річний старший солдат Сергій Подуфалов.

Виконували свою роботу українські військові у спеціально обладнаному котловані. За словами начальника військової частини в Балаклії Олександра Мируна, загиблі були навченими військовослужбовцями.

Що відомо про потерпілих?

Раніше була інформація, що у Харківській лікарні розмістили:

  • в реанімації та на штучній вентиляції легень 43-річного сапера, він перебував у важкому стані з численними травмами, опіками понад 20% тіла, осколковими ранами та переломом плеча;
  • в опіковому відділенні 24-річного сапера, який зазнав опіки 20% тіла, медики казали про стабільно важкий стан постраждалого, однак він – при тямі.

Ще двоє постраждалих військовослужбовців із незначними травмами перебувають у військовому шпиталі Харкова, ще один – у медзакладі Балаклії.

Відомо, що двоє саперів – із Харківщини, і по одному – з Кіровоградської, Сумської областей та з Києва.

Речник Міноборони у Харківській області Віталій Саранцев повідомив, що під час вибухів у Балаклії загинули старший солдат і прапорщик 91 окремого полку оперативно забезпечення з Сумської області.

Нові вибухи у Балаклії: основне

Там 15 листопада знову вибухали боєприпаси у районі військового складу. У мережі місцеві публікували фото та відео, на якому видно, що з боку складу валить густий дим, і вибухають снаряди.

У Міноборони пояснили, що на арсеналі проводили планове знищення залишків боєприпасів та їхніх елементів у спеціально обладнаному для цього місці – котловані. Ці боєприпаси не можна було транспортувати. Саме через утилізацію пролунало близько 20 вибухів.

Знайте більше: Вибухи у Балаклії: де ще в Україні вибухали боєприпаси


Найбільші вибухи на військових складах в Україні / Інфографіка: 24 канал