Про це повідомило видання USNews.

Читайте також: Після лісових пожеж у Каліфорнії, повітря стало "найгіршим у світі"

Кількість загиблих унаслідок лісових пожеж у штаті Каліфорнія станом на 21 листопада зросла до 84. З них 81 людина загинула під час пожеж на півночі штату, а ще троє загинули на півдні штату в окрузі Лос-Анджелес і Вентура. Time інформує, що ще 870 людей вважаються зниклими безвісти.

Зазначається, що впродовж минулої доби в окрузі Бьютт "були виявлені тіла ще п'яти осіб". Водночас кількість зниклих безвісти зросла з 600 до 1276 людей

Згідно з останніми даними, площа пожежі "Кемп" на півночі Каліфорнії, яку вже визнано найбільш руйнівною в історії штату, становить понад 598 квадратних кілометрів. Стихію локалізовано на 50 відсотків. Знищено понад 12 тисяч будівель.

У зв'язку з пожежами у низці округів Каліфорнії діють режими надзвичайної ситуації. Президент США Дональд Трамп раніше розпорядився виділити штату з федерального бюджету кошти, необхідні для боротьби зі стихією.

Нагадаємо, масштабні лісові пожежі в США, які почались 8 листопада на півночі американського штату Каліфорнія та не вщухають і донині, призвели до найбільшої кількості жертв за всю історію Каліфорнії.