Втім, про безпеку там не забувають. Перед відвідинами пам'яток туристи мають показати довідку про здоров'я, повідомляє AP.
Читайте також Туристичний сезон в Єгипті відкрили для місцевих жителів: як працюватимуть готелі
Також кожному міряють температуру. Китайці радіють можливості подорожувати після тривалого карантину, цьому сприяє і погода.
Ми шукаємо щось унікальне в кожному селі та містечку. Наприклад, природні ресурси або підприємства. І показуємо їх туристам. Понад усе люди цінують розмірене сільське життя та природу,
– підкреслив Чень Хуань, голова відділу культури району Конґхуа.
Одним із найпопулярніших туристичних напрямків у Китаї зараз є місто Ухань, з якого почалося розповсюдження COVID-19. Китайці пояснюють, що хочуть сприяти економічному розвитку регіону після пандемії.
За оцінками Центру досліджень туризму, у 2020 році громадяни Китаю мають намір витратити на подорожі приблизно 750 євро. Це на 96 євро більше, ніж торік. Цьому сприяє, зокрема й те, що після пандемії готелі і визначні пам'ятки зменшили ціни. Майже 72,4% респондентів не скасовують плани щодо подорожей, оскільки пандемія слабшає. Приблизно 30% опитаних готові вирушити у мандри протягом 3 – 6 місяців після закінчення спалаху. Натомість 9,4% підкреслили, що певний період часу не плануватимуть будь-які поїздки.