За його словами, Хресна хода була лише репетицією, а вже восени вони прийдуть "зносити владу".

Цікаво Нагадує бал у Воланда: ОПЗЖ влаштувала дивний марш – відео

Нардеп порадив запам'ятати тих, хто прийшов на сьогоднішній захід вірян Московського патріархату у столиці України.

Запам'ятайте тих, хто 27 липня прийшов на Хресний хід, а найголовніше – їхню кількість!,
– написав Кива.

Зауважимо, що у Хресній ході у Києві взяли участь понад 55 тисяч осіб. Саме їх, на думку Киви, потрібно запам'ятати чинній владі, адже вони нібито стануть "месниками" і будуть нищити тих, хто сьогодні стоїть біля керма держави.

Що відомо про Хресну ходу у Києві

  • У столиці України 27 липня відбулася Хресна хода на честь 1033-річчя Хрещення Київської Русі. У ній взяли участь парафіяни УПЦ Московського патріархату.
  • Вірян доправляли до місця збору автобусами, але частина з них діставалася на місце самостійно. Дехто привів із собою дітей, але практично ніхто з прибулих не мав захисної маски на обличчі.

Варто нагадати, що це не перша заява Киви про повалення чинної влади в Україні. Раніше він оскандалився тим, що істерично пообіцяв прийти до влади. Він сказав, що в Україні нібито відбудуться незабаром масові протести, а винні у всьому – США.

Варте уваги Судимість, Правий сектор, Рада: біографія скандального Іллі Киви

Такі дивні звинувачення Киви прозвучали у кремлівській програмі "Час покаже" – там нардеп з'явився відеозв'язком. Він вважає, що вже у вересні українці виходитимуть на протести. Однак з чого нардеп зробив такі висновки – невідомо.

Що варто знати про Іллю Киву

Це народний депутат від ОПЗЖ, що відомий своєю проросійською риторикою. Він неодноразово потрапляв у гучні скандали у Верховній Раді та за її межами. Серед останніх курйозів за участю нардепа можна згадати:

  • 24 червня Ілля Кива заявив, що його нібито викликали на допит через радянську шапку. Натомість у прокуратурі цей факт заперечили.
  • 22 червня одіозний нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива та нардеп від "Слуг народу" Микола Тищенко побились у сесійній залі Верховної Ради. Усе почалося через слова "слуги" Микити Потураєва про те, що народ має розстрілювати ОПЗЖ.
  • 21 червня Кива шукав "чистих та бритих адекватів" для участі у марші ОПЗЖ. За це він пропонував аж 250 гривень.
  • 18 червня одіозний представник "ОПЗЖ" зняв штани просто у залі Верховної Ради. Зробив він це. аби заправити сорочку. Напевно, кращого місця для цього не знайшлося.