Всього за останній тиждень українська армія деокупувала 179 населених пунктів – це понад 4 500 квадратних кілометрів територій. Зі слів очільника Миколаївщини Віталія Кіма зрозуміло, що ворожа пропаганда вкидає фейки щодо цього та фактично заманює людей у міста та села, де є небезпека.
Читайте також На Запоріжжя приїхало багато окупантів, будують оборонні споруди та розселяються в будинки
Як можна дізнатись, що місто деокуповане
Хоча наша армія уже звільнила багато міст та сіл, однак чимало населених пунктів перебувають під контролем у росіян. Ворог, наражаючи людей на небезпеку, поширює повідомлення про те, що якесь селище чи містечко може вже бути звільнене. Проте вірити кому завгодно не слід – про деокупацію можуть повідомляти лише Збройні Сили нашої держави або, наприклад, Генштаб чи президент.
Щоб не було ілюзій: поки ЗСУ не підтвердять, що населений пункт звільнений, не можна навіть думати, щоб туди їхати. Працює ІПСО росіян,
– написав Кім.
Що таке "ІПСО"
Цю абревіатуру можна розшифрувати як "інформаційно-психологічні операції". До них вдаються задля того, до речі, не тільки під час війни, аби вплинути на емоції людей, змінити мотиви їхніх дій та об’єктивні міркування.Джерело: Вікіпедія
Контрнаступ ЗСУ: актуальна інформація
Не має бути сумнівів що, скоро Україна поверне під свій контроль усі території що, належали їй до 2014 року. До того ж льотчик-інструктор Роман Світан зазначив, що Генштаб "готує сюрприз" – тобто планує просування на певних напрямках. Контрнаступ Збройних Сил, за словами експерта, очікується, найімовірніше, на Луганщині, Донеччині та в інших регіонах.
Як пересуватись деокупованими територіями / Поради від 24 каналу
Американський генерал Бен Ходжес вважає, що наша армія може вже до січня звільнити Маріуполь та Мелітополь. Однак поки людям у цих окупованих населених пунктах та на інших підконтрольних росіянам територіях потрібно бути обачними та чекати на українську армію.
Варте уваги – у Росії проблеми, вона втрачає захоплені території: дивіться відео