"Пригожин зробив йому "ведмежу послугу", давши можливість напрямку.Про це 24 Каналу сказав громадський діяч, республіка Ічкерія Муса Ломаєв.

Не пропустіть Конфлікт був: чи вигідно Кадирову власноруч прибрати Делімханова

Пригожин розвінчав міф про людей Кадирова

Як тільки Пригожин публічно оголосив, що не підписуватиме контракт з міністерством оборони, навіть після того, як Путін в ультимативній формі сказав, що це забов'язані зробити усі. Люди Кадирова показово підписали контракт з міноборони, демонструючи свою лояльність і впевненість у тому, що це є основою, лише їм треба довіряти.

Я вважаю, що уся ця катавасія з Адамом Делімхановим, що відбулася вчора, має пряме відношення до Пригожина. Можливо, не було ніякого обстрілу, потрапляння ракети. Люди Пригожина могли або вбили, або серйозно поранити Делімханова,
– припустив Ломаєв.

Від самого початку виникнення кадирівського режиму путінський режим лякає російський народ злими чеченцями – ланцюговими псами, які можуть порвати будь-кого. А зараз Пригожин показує: це просто дворняги, які нічого собою не являють.

Що відомо про поранення Джелімханова: коротко

  • Праву руку Кадирова Адама Делімханова, ймовірно, поранили в Україні. Спершу навіть повідомляли про його смерть.
  • Те, що між Пригожиним й Кадировим був конфлікт, загальновідомо. Так, позиції, де перебував кадировець, могли злити вагнерівці.
  • У Кремлі дуже переживають за Делімханова. Речник диктатора Дмітрій Пєсков заявив, що інформацію про поранення сприйняли з "великою тривогою", проте закликав дочекатися точної інформації.
  • Згодом Кадиров заявив, що Делімханов – живий і здоровий. Повідомлення про смерть "дорогого брата" він назвав "фейковими вкидами".
  • Ба більше, у мережу Кадиров виклав фото зі знайденим Делімхановим. Але воно викликало чимало запитань.