Кремль втрутився у вибори в Україні: які кроки вже здійснила Росія

Читать новость на русском

Чіткі сигнали втручання Росії у президентські та парламентські вибори, які відбудуться в Україні у 2019 році, помітні вже зараз. І перше, що вже зробив Кремль – це консолідував українські медійні ресурси.

Про це в інтерв'ю 24 каналу розповів український політолог Олександр Палій.

Повну версію розмови з експертом про політичну ситуацію в Україні напередодні виборів-2019 та як на неї впливають США та Росія читайте у публікації: "Наїзди" Трампа на Путіна: позиція чи поза?

За словами експерта, проросійські сили в Україні консолідували та фактично перевели у стан антиукраїнської військової пропаганди два телеканали – NewsOne і 112-й. Ці медіа "підібрали" під один центр управління та сьогодні вони працюють проти нашої держави, пояснює аналітик.

Окрім того, сигнали, які озвучуються багатьма нашими політиками, абсолютно збігаються із заявами російської пропаганди. Про що це може свідчити? Лише про одне. Частина нашого політикуму підіграє російській пропаганді (Путіну – "24"), оскільки вони розповсюджують ті самі сигнали з тією ж самою амплітудою. Також існує закрите фінансування багатьох наших політиків. Воно є непрозорим і в цьому також можна підозрювати Росію,
– впевнений Палій.

Читайте також: Рупори Кремля: які канали та чому звинувачують у поширенні російської пропаганди


Кому належать українські телеканали: інфографіка