Третю звитягу у серії клуб із Челябінська завоював у на власній арені. Однак, змусив понервувати власних уболівальників не на жарт.

Відкрили рахунок господарі на 8-мій хвилині протистояння. Чистов передачею знайшов Яна Буліса. Не минуло і двох хвилин, як “Трактор” переважав суперника вже у 2 шайби. Антон Глінкін накрутив усю оборону суперників і навіть змусив Дениса Голубєва упасти на рівному місці. Реабілітувався за свою недбалість Голубєв у середині другого періоду, скоротивши відставання до мінімального.

І тут не обійшлось без помилок захисників. Здавалось, після шайби Попова в останній 20-хвилинці питання про переможця знято. Та от дальній постріл Морозова на 55-тій виявився занадто складним для голкіпера “Трактора” Майкла Гарнета, і інтрига знову ожила.

Все ж на більше команди не спромоглись. 3:2 і 3:3 у серії. Долю путівки до фіналу Кубка Гагаріна команди розіграють 4-го квітня у Казані

"Трактор" - "Ак Барс" 3 (серія: 3):2 (серія: 3).