Про це передає білоруське видання БЕЛТА.
Читайте також: Мінські домовленості: стало відомо про ймовірного наступника Кучми
"Працювати з ним (Кучмою – 24 Канал) для всіх нас було великою честю і величезним задоволенням. Від імені всіх учасників ТКГ і від себе особисто хочу висловити щиру вдячність Леоніду Даниловичу за його неоціненний внесок у нашу роботу. Я особисто багато чому навчився у цього мудрого і відданого своїй країні політика", – сказав Сайдік.
Так, відповідаючи на запитання, хто замінить Леоніда Кучму на посаді глави делегації, він зауважив: "Сьогодні про це офіційно не йшлося".
Сайдік додав, що робота тристоронньої контактної групи триває і наступне її засідання відбудеться 16 жовтня.
Представник ОБСЄ вважає, що заміна представника від України не повинна вплинути на переговори. Водночас, на наступному ж засіданні хтось повинен бути керівником української делегації.
У зв'язку з цим Сайдік зазначив, що з Леонідом Кучмою завжди в супроводі є Руслан Демченко.
Факти про Леоніда Кучми: дивіться відео
Нагадаємо, 2 жовтня другий президент України Леонід Кучма завершив роботу у Тристоронній контактній групі (ТКГ) по врегулюванню ситуації на Донбасі у Мінську.
Що таке мінські угоди (домовленості)?"Мінський протокол" або "Мінська тристороння угода", "Мінське перемир'я", "Мінськ-1" – угода про перемир'я у війні на сході України, досягнута на переговорах у Мінську 5 вересня 2014 року. В розробці та підписанні мирної угоди брали участь представник ОБСЄ Гайді Тальявіні, другий президент України Леонід Кучма, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, представники так званих "ДНР" та "ЛНР" Олександр Захарченко та Ігор Плотницький. Дія перемир'я розпочалась о 18:00 п'ятого вересня. Підписи Захарченка та Плотницького під протоколом стоять як автографи приватних осіб. Текст угоди не передбачає будь-якого визнання Донецької і Луганської "народних республік", а лише закріплює за підконтрольними проросійським бойовикам територіями двох областей "особливий статус" у складі України.