Момент влучання по штабу Чорноморського флоту потрапив на відео. Запис оприлюднив так званий "британський журналіст", який насправді народився в Ірані та працює на іранське ЗМІ, передає 24 Канал.

Зверніть увагу Ми ж обіцяли, що "далі буде", – командувач Повітряних Сил відреагував на атаку по Севастополю

Вибухи лунали один за одним

На записі чути, що вибухи лунають постійно. До слова, вони були доволі потужними та, очевидно, налякали росіян. Приліт у центрі Севастополя стривожив місцевих, проте вони й далі продовжували ходити вулицею, попри численні вибухи.

Момент прильоту по штабу Чорноморського флоту: дивіться відео

"Британський журналіст"

Відомо, що автор відео позиціонує себе як "британський журналіст", однак насправді він родом з Ірану і працює на іранському англомовному каналі Press-TV.

Його звати Джоні Міллер, і він дійсно має британське громадянство, яке дає йому змогу приховувати свою справжню національність.

Він просуває російські наративи. Особливу увагу Джонні Міллер приділяє "українським злочинам" на Донбасі та усіляко вихваляє російських військових, які нібито рятують російськомовних українців.

Удар по штабу Чорноморського флоту: основне

  • Штаб Чорноморського флоту Росії в Севастополі зазнав атаки 22 вересня. Міноборони Росії визнало удар по штабу. У російському відомстві підтвердили, що по Севастополю було завданого ракетного удару. Та окупанти фантазують, що нібито сили "ПеВеО" збили 5 ракет.
  • Проте версія Росії не витримує критики. Про це свідчать масштабні руйнування після удару. При цьому в міноборони Росії кажуть, що внаслідок прильоту загинув тільки один військовослужбовець.
  • Згодом у Росії змінили версію щодо загиблого військовослужбовця. Російське міноборони стверджує, що військовослужбовець нібито не загинув, а зник безвісти. Водночас у мережі пишуть, що під час удару по штабу Чорноморського флоту в Севастополі в будівлі могла відбуватися зустріч високопоставлених російських офіцерів. Наразі ця інформація потребує підтвердження.
  • Вибухи чули не тільки у Севастополі. Росіяни кажуть, що то їхня ППО працювала у Саках та у гарнізоні Гвардійського. А ще є припущення, що міг бути приліт у район Інкермана. Крім того, ППО буцімто відпрацювала у районі Бельбеку по невідомих цілях.