Юрій Джигир запевнив, що гроші вже запланували в оборонному бюджеті на 2024 рік. До речі, раніше міністерство пояснювало, як прискорило до 20 днів постачання нової зброї до ЗСУ.

Дивіться також "Рамштайн" з вересня змінив формат підтримки України: у Міноборони пояснили, як саме

Скільки грошей заклали на ракетну зброю та боєприпаси

Один з основних пріоритетів оборонного бюджету на 2024 рік – це ракетне озброєння і боєприпаси… На цей напрямок з коштів, запланованих на 2024 рік, піде приблизно 175 мільярдів гривень,
– заявили в Міноборони України.

За словами заступника Рустема Умєрова, на військову техніку витратять орієнтовно 80 мільярдів гривень.

"Наступним пріоритетом є поточний ремонт пошкодженої військової техніки та закупівля запчастин до неї", – запевнили в міністерстві.

Юрій Джигир пояснив, що уряд поставив перед Міноборони завдання – максимально контрактувати озброєння і військову техніку українського виробника.

"За нашими оцінками, понад 190 мільярдів гривень з коштів, які будуть контрактуватися у наступному році, залишаться у вітчизняного виробника", – сказав Юрій Джигир.

Закупівлю продуктів для ЗСУ намагаються зірвати: що відомо

  • У Міністерстві оборони України розповіли, що закупівлю продуктів для війська намагаються зірвати. Зокрема, на перший квартал 2024 року. До таких дій вдалась одна з компаній.
  • Після того, як Міноборони оголосило про проведення спрощеної закупівлі харчових продуктів для українського війська на Prozorro, то в одній з областей було виставлено лот на закупівлю їжі. За нього змагалась компанія, яка з 2016 року не здійснювала фінансово-господарської діяльності та має закриті банківські рахунки. Окрім того, ціни в неї були найвищі.
  • Через це Міноборони відхилило пропозицію цієї фірми. У відповідь вона подала до суду та заблокувала процес визначення переможців. Міністерство оборони звернулось в поліцію. Детальніше про це – читайте за посиланням.