Про це Боненбергер написав у своєму блозі на сайті видання "Новое Время".

Вперше американський журналіст приїхав до України в травні 2015 року.

"Мені було страшно. Після матеріалів про Україну в західній пресі, мені здавалося, що громадяни цієї країни розбиті на два табори: нацисти і прокремлівські путіністи. Складалося враження, що тут погано і небезпечно", – зізнається Боненбергер.

Читайте також: Американець приїхав в українське село та вчився копати картоплю: кумедний відеоблог

Проте минуло кілька років і ось він проживає в Києві та ділиться вже позитивними враженнями про життя в Україні.

"За три квартали від моєї квартири ліниво тече Дніпро. У цьому місті я зустрів десятки красивих, доброзичливих, патріотичних українців. Блискучі художники, поети з палаючими очима, письменники-алкоголіки і журналісти-хрестоносці змішуються із захисниками прозорості і борцями проти корупції, що мріють побудувати натхненне суспільство з нуля", – мовиться у блозі журналіста.

Він зазначає, що енергія в Києві неймовірна та вона виходить далеко за межі того, що зустрічається у відносно зручних містах, таких як Нью-Йорк, Вашингтон, Париж, Берлін і Лондон.

Пізні нічні вечірки, які підживлюються випивкою, нікотином, кофеїном і пристрастю, тут звичні. Пиво – дешеве, метро – дешеве, автобуси – дешеві, свіжі овочі і фрукти – дешеві, прогулянки у парку вечорами – безкоштовні,
– ділиться враженнями Боненбергер

Він додає, що Київ є незвичайним місцем для письменника, якого немає більше ніде в світі.

"І над цим всім нависає загроза руйнування з боку Росії і революції популістів. Можливо, тому люди живуть так яскраво, щоб насолодитися життям без двозначності й страху. Українці знають те, що забуває більшість інших європейців: наскільки це все дорогоцінне, як нам пощастило, що ми тут", – резюмує американський журналіст.