Там бійцям, які пройшли війну, нададуть психологічну та матеріальну підтримку.

Старовинний будинок волонтери орендують у Спілки письменників України. Говорять, що він має незвичайне минуле та обнадійливе майбутнє.

Цей маєток побудував київський купець Чоколов. Говорили, що він звів його для своїх коханок. Насправді ця інформація не підтверджена, але у цьому будинку поки що немає місця для кухні. Ми його облаштуємо,
— розповіла Координатор Спілки учасників, ветеранів, інвалідів АТО Ольга Харькіна.

Силами волонтерів і самих бійців старенький будинок поступово перетворюється на справжній реабілітаційний центр. Подолати психологічні травми, пов'язані з війною, бійцям допомагатимуть такі ж учасники АТО.

До ветеранського будинку бійцям можна прийти у будь-який час, аби зігрітись, поїсти та переночувати. І для цього не потрібно жодних документів і дозволів чиновників.

Читайте також: Як бійці використовують затишшя в зоні АТО

Психологи працюватимуть із бійцями безкоштовно. Але де брати гроші на господарські потреби волонтери поки не знають. На допомогу держави не покладаються, тому шукають благодійників.

Три кімнати вже готові приймати відвідувачів. Є тут і меблі, і бібліотека, і навіть бойовий прапор. До відкриття будинку залишилось не так вже й мало: відремонтувати електрику, облаштувати кухню і сантехніку. Волонтери сподіваються, що до зими встигнуть.

Читайте також: Бійці АТО можуть безкоштовно переночувати в Харкові