Популярний гурт "Чумацький Шлях" яскраво "хапнув"

1546 Читать новость на русском

Український гурт "Чумацький Шлях" випустив відео на свою культову пісню "Хап".

Гурт "Чумацький Шлях" – це суміш українського народного мелосу з сучасною рок-музикою. Учасники гурту – шалені фани своєї справи, вони вміло поєднують етнічні мотиви українського фольку та культур інших народів світу. В той самий час, це важкі гітарні рифи, шалена енергетика, речетатив, динамічні приспіви, які змушують стрибати на концертах усіх.

За час свого існування "Чумацький Шлях" встиг здобути багато прихильників у різних куточках України, побувати з концертами за кордоном, стати учасниками провідних українських фестивалів. У доробку гурту є два студійних альбоми Lorela і "Самурай".

Цього літа хлопці з "Чумацького Шляху" вже встигли відвідати з концертами кілька десятків українських міст та фестивалів, але де б вони не виступали, завжди вражають своїх слухачів шаленою енергією та драйвом, встояти від якої просто неможливо. Це і не дивно, оскільки їхні виступи – своєрідне театралізоване шоу з незвичними образами та димовими спецефектами.

Пісня "Хап" з альбому "Самурай" була обрана не випадково. Вона не створювала ніяких рамок при написані сюжетної лінії, а текст пісні навпаки наштовхував на цікаві ідеї. Нам хотілося йти на експерименти з образами, а зрештою і з собою. Тому самі стали режисерами нового кліпу, бо вже з самого початку розуміли, який результат потрібен. Це дало можливість влучно відобразити те, як ми бачимо і відчуваємо цю пісню, – повідомляє прес-реліз гурту "Чумацький Шлях".

Чумацький Шлях – Хап

Слухайте також: 5 пісень Noize MC, які варто почути вживу

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук