Відповідна інформація оприлюднена на офіційному сайті судової влади України. Зазначається, що Франківський районний суд Львова має розглянути справу, де особою, яка притягається до адміністративної відповідальності за "керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції" є Мар’ян Швед. Це футболіст львівських "Карпат".

Читайте також: ДТП у Харкові за участю юного мажора: мати загиблого відмовилась від грошей винуватця

У клубі звинувачення у бік футболіста відкидають. Запевняють, що правоохоронці і справді зупиняли Мар’яна Шведа, і навіть виписали йому штраф. Однак не через водіння у стані алкогольного сп’яніння.

"Наскільки Клубу відомо, поліція зупинила Мар’яна за порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку (не включив поворотник при виїзді на головну дорогу з другорядної). Гравець сплатив штраф на місці", – йдеться в повідомленні на офіційному сайті ФК "Карпати".

Читайте також: Екс-беркутівці згадували Майдан і катували нас, – звільнені з полону ультрас з Луганська

Однак у клубі запевнили, що "якщо факт керування транспортним засобом футболістом у стані алкогольного сп’яніння буде підтверджено судом, окрім заходів впливу, передбачених українським законодавством, Мар'ян Швед нестиме також відповідальність, відповідно до положень укладеного з ним контракту".