Таке рішення 24 листопада ухвалив суддя Ігор Галапац. Оскарження арешту Стахіва Апеляційний суд Львова розглядав з 17:00.

Читайте також Прихильники "антивакса" Стахіва оточили суд: називають сином Божим та месією

Позиція сторони захисту

Спочатку захист Стахіва просив суд змінити йому запобіжний захід – на домашній арешт. Проте згодом і взагалі запропонував відпустити його. Адвокат Михайло Магарський стверджував, що умови утримання його підзахисного є поганими й навіть називав їх "катуванням".

Прокурор Георгій Зенін закликав не задовільняти клопотання адвоката Стахіва. Він звернув увагу на те, що того підозрюють у злочинах, які стосуються повалення та зміни конституційного ладу в Україні.

Зенін також нагадав, що під час першого засідання у справі Стахів переховувався у лікарні на Закарпатті. Тому, мовляв, у разі зміни запобіжного заходу є загроза його подальшого переховування від слідства.

Що заявляв сам Стахів

Під час судового засідання Стахів стверджував, що СБУ все ще не допитала його у кримінальній справі. Крім цього, він заявив, що спецслужбовці "виводили його у в лісі біля Сколе й намагалися залякати". Чоловік скаржився, що змушений перебувати у маленькій камері СІЗО з протягом, й на те, що його нібито погано годують. Через це він, мовляв, вже звертався до правоохоронців.

Основне про підозру Стахіву

  • Остапу Стахіву зі Львова – 35 років. Він є відомим провокатором й організатором проплачених акцій. Коли розпочалася пандемія COVID-19, чоловік публічно стверджував, що такої хвороби не існує.
  • Ще на початку листопада до СБУ надійшло звернення щодо Стахіва від депутатів "Голосу". Вони застерігали, що його активність загрожує поваленню конституційного ладу в Україні. Політики наголошували, що провокатора можуть курувати з Росії.
  • Згодом "головному антивакцинатору" Остапу Стахіву оголосили підозру у спробі захопити владу. Водночас у Службі безпеки України повідомили, що заблокували деструктивну діяльність антиукраїнської мережі.