Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Мамунця

Блог молодої мами Маріанни Рудик.
 • blog_ava
  11 фактів про грудне вигодовування, яких не дізнаєтесь, поки не станете мамою
  З 1 серпня по 7 серпня відзначають Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Грудне вигодовування – система відносин між жінкою та її немовлям, коли матір прикладає дитину до грудей. І цей період має багато особливих моментів, про які майбутні матері можуть і не здогадуватись.
 • blog_ava
  Як вибрати перший слінг для малюка: поради
  Пам’ятаю себе два роки тому і ту лавину інформації, яка навалилась на мене зі вступленням у групу "Слінгомами Львова". Всі щось продавали і шукали, при цьому використовували незрозумілі мені скорочення та абревіатури. Я не знала, за що хапатися і що досліджувати в першу чергу. Думаю, багато хто з новоспечених мам із таким стикався.
 • blog_ava
  Як розговорити малюка – поради від мами
  Говорити авторитетно, що "треба діяти ось так і ось так – тоді ваша дитина буде щебетати, як соловейко", я не можу. Але можу проаналізувати останній рік нашого життя і сказати, на чому акцентувала увагу я при вихованні, аби доця у своїх два роки знала напам’ять перших своїх десять віршів.
 • blog_ava
  Режим дня вагітної мами дворічної дитини
  Кожен день не схожий на інший, але якісь загальні риси режиму промальовуються. Я взагалі ніколи не відштовхувалась від того, щоб жити за графіком, але з настанням одного сну і другої вагітності все ж пішла часткова прив'язка до спання вдома (якщо не треба кудись їхати). Відповідно від нього вже і почав формуватися певний режимчик.
 • blog_ava
  Забобони про вагітність: вірити чи ні?
  Ви вірите в забобони? Я ні. Абсолютно. Ні грамулечки. Швидше навіть діагонально протилежно – ржу з них і роблю з точністю до навпаки, як не треба робити.
 • blog_ava
  7 порад як встигати все в декреті, або Тайм-менеджмент для мам
  Якщо читати деякі мамопости зі соцмереж, то може скластися враження, ніби у всіх мамусь в декреті все так прекрасно: дитинка агукає, мама варить їсти вся така намакіяжена і гуляє цілими днями "на лєгкє", ще й серіальчики встигає подивитися на вечір і спить довго, без згадок про нічні під’їдання.