Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   Мамунця

   Мамунця – блог молодої мами Маріанни Рудик, в якої вже є 2-річна донечка Юстинка, а також батьки чекають на ще одну дитину. 

   Маріанна ділиться з усіма охочими власним досвідом виховання дітей. 

   Усі автори
   • blog_ava
    11 фактів про грудне вигодовування, яких не дізнаєтесь, поки не станете мамою
    З 1 серпня по 7 серпня відзначають Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Грудне вигодовування – система відносин між жінкою та її немовлям, коли матір прикладає дитину до грудей. І цей період має багато особливих моментів, про які майбутні матері можуть і не здогадуватись.
    2 серпня 2018 , 09:16 1145
   • blog_ava
    Як вибрати перший слінг для малюка: поради
    Пам’ятаю себе два роки тому і ту лавину інформації, яка навалилась на мене зі вступленням у групу "Слінгомами Львова". Всі щось продавали і шукали, при цьому використовували незрозумілі мені скорочення та абревіатури. Я не знала, за що хапатися і що досліджувати в першу чергу. Думаю, багато хто з новоспечених мам із таким стикався.
    30 червня 2018 , 14:45 298
   • blog_ava
    Як розговорити малюка – поради від мами
    Говорити авторитетно, що "треба діяти ось так і ось так – тоді ваша дитина буде щебетати, як соловейко", я не можу. Але можу проаналізувати останній рік нашого життя і сказати, на чому акцентувала увагу я при вихованні, аби доця у своїх два роки знала напам’ять перших своїх десять віршів.
    28 травня 2018 , 14:02 1373
   • blog_ava
    Режим дня вагітної мами дворічної дитини
    Кожен день не схожий на інший, але якісь загальні риси режиму промальовуються. Я взагалі ніколи не відштовхувалась від того, щоб жити за графіком, але з настанням одного сну і другої вагітності все ж пішла часткова прив'язка до спання вдома (якщо не треба кудись їхати). Відповідно від нього вже і почав формуватися певний режимчик.
    9 травня 2018 , 14:27 522
   • blog_ava
    Забобони про вагітність: вірити чи ні?
    Ви вірите в забобони? Я ні. Абсолютно. Ні грамулечки. Швидше навіть діагонально протилежно – ржу з них і роблю з точністю до навпаки, як не треба робити.
    6 травня 2018 , 13:34 1784
   • blog_ava
    7 порад як встигати все в декреті, або Тайм-менеджмент для мам
    Якщо читати деякі мамопости зі соцмереж, то може скластися враження, ніби у всіх мамусь в декреті все так прекрасно: дитинка агукає, мама варить їсти вся така намакіяжена і гуляє цілими днями "на лєгкє", ще й серіальчики встигає подивитися на вечір і спить довго, без згадок про нічні під’їдання.
    22 квітня 2018 , 16:01 1360
   Більше новин

   Читай новини навіть без інтернету

   Завантажити

   Читай новини навіть без інтернету

   Залиште відгук