Саме під час опалювального сезону можна завдати більшої шкоди підприємствам. Таку думку 24 Каналу озвучив військовий експерт Андрій Крамаров.

До теми Притримують для своїх стратегічних завдань: у ЗСУ пояснили затишшя з ракетними обстрілами

У росіян проблеми

Андрій Крамаров зазначив, що у росіян не настільки великі темпи виробництва. За інформацією ГУР МО, на місяць вони можуть виготовити 20 – 30 ракет. Востаннє ворог застосовував крилаті ракети 21 вересня. Навіть за цю перерву вони не можуть накопичити багато ракет.

Крім того, окупанти взагалі не підіймають у небо свої борти Ту-95, Ту-22. Є інформація, що з Ту-95 у них є зараз є проблеми. Загарбники їх намагаються розв'язати і паралельно накопичити силу.

Звичайно, додатково їх потрібно повністю привести у бойову готовність, тому що вони з одного літака роблять пуск максимум 3 ракети. І не з внутрішнього барабана випуску, а з зовнішніх підвісів. Тобто підвішують крила,
– пояснив він.

Також пускові рубежі, які росіяни використовували для запуску ракет "Калібр" з моря, фактично у зоні ураження українських морських дронів. Тому зараз перед ворогом стоїть проблема, як застосовувати "Калібри", який має бути новий безпечний рубіж.

Крамаров про причини паузу росіян в масованих атаках: дивіться відео

Затишшя з ракетними обстрілами: головне

  • Британська розвідка зазначила, що Росія не завдає ракетних ударів по Україні від 21 вересня. Там припускають, що Росія намагається зробити запас ракет для атак проти України взимку.
  • Речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що Росія зробила паузу, щоб дозволити своїй промисловості можливість накопичити певну кількість ракет. За його словами, росіяни вже давно "залізли" до недоторканного запасу.
  • Зауважимо, що міністр енергетики Герман Галущенко повідомив: цьогоріч Україна більш готова до атак Росії на енергетичну інфраструктуру, аніж у 2022 році. За його словами, зараз складно спрогнозувати, наскільки масованими будуть удари Росії й наскільки вони вплинуть на енергосистему України. Однак Україна зможе більш впевнено тримати енергосистему.