Про це повідомив 24 каналу кореспондент із Запоріжжя. Він розповів, що російські загарбники завезли в Мелітополь з тимчасово окупованого Криму туалетний папір українського виробництва.

Читайте на сайті Окупанти завозили людей на мітинг "побєдобєсія" і запускали феєрверки, – мер Мелітополя

Український папір

"Люди повідомляють, що в Мелітополі з'явився в продажі туалетний папір з назвою "Новий Крим". Хоча це український туалетний папір. На ньому написано, що він вироблений у Сімферополі", – зауважив журналіст.

За його словами, на етикетці товару усе надруковано українською мовою. Крім того, вказується українське підприємство та українські телефонні коди Сімферополя.

Товару майже 20 років

Кореспондент зазначив, що мешканці Мелітополя почали дивуватись, як росіяни у тимчасово окупованому ними Криму дозволили таке вільнодумство – маркувати товари українською мовою. Однак потім з'ясувались нові деталі.

Зверніть увагу Росіяни почали глушити зв'язок на Запоріжжі: ймовірно, підтягують підкріплення

Як зазначив журналіст, виявилось, що цей туалетний папір був виготовлений у далекому 2003 році. Водночас враховуючи, що його термін придатності дуже великий або необмежений, люди зробили висновок, що, мабуть, окупанти знайшли його десь на старих складах, звідки брали червоні радянські ганчірки, які тягали на своє "свято побєдобєсія".

"Словом, принаймні Мелітополь буде з українським туалетним папером", – підсумував кореспондент.

Розікрали "АТБ" і зробили російський супермаркет

Нещодавно стало відомо, що окупанти відкрили в Мелітополі російський супермаркет. Його розташували у приміщенні колишнього українського "АТБ".

Місцеві жителі вже помітили, що на полицях цього магазину є багато українських товарів. Виявилось, що російські загарбники просто розікрали склади "АТБ" та почали продавати награбоване.

Крім того, у супермаркеті виявили також товари з Білорусі, ціни на які достатньо високі. До прикладу, росіяни продають білоруський цукор у 1,5 раза дорожче, ніж на території, яка підконтрольна українській владі.

Журналіст розповів про ситуацію на тимчасово окупованих територіях Запоріжжя: дивіться відео


Ситуація в Мелітополі: останнє

  • Російські окупанти намагаються загнати українських дітей у "школи". Ймовірно, вони хочуть вручити учням 9 та 11 класів атестати з двоголовою куркою і показати це на пропагандистському телебаченні.
  • Загарбники продовжують мародерити на тимчасово окупованих територіях. Так, з музею в Мелітополі російські окупанти викрали колекцію скіфського золота.
  • Мер Мелітополя Іван Федоров заявив, що окупанти в місті поводяться з українцями, як НКВС. Вони не дозволяють їм виїхати з міста, у квартири тих, кому вдалось евакуюватись, поселяють невідомих людей, а також загарбники влаштовують голод.