Голова Львівської ОВА Максим Козицький спростував інформацію деяких телеграм-каналів, які поширили неправдиву інформацію про вибухи на Львівщині. У мережі писали, що нібито у Бориславі, що на південь від Львова, чули вибух.

Дізнайтесь більше Масована ракетна атака росіян по Україні: що відбувається

"Обстріл" Борислава не підтвердився

Офіційно заявляю: станом на 15:00 це не підтвердилося. В області тихо. Залишайтеся в укриттях, бо загроза ще триває,
– написав Козицький.

Що відбувається під час тривоги в Україні

  • Глава Одеської ОВА Максим Марченко повідомляв, що Росія вже здійснила запуск ракет. Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім теж інформував, що в повітрі є крилаті ракети. Крім того, Кім попередив про другу хвилю запуску ракет.
  • Речник командування Повітряних Сил Юрій Ігнат повідомив, що атак може бути декілька, аби "розосередити ракети по всій Україні" та заплутати наші системи протиповітряної оборони.
  • Про ракетну загрозу попередили жителів Київської області. В Київській ОВА заявили, що на область летять ракети й працює ППО.
  • Один з перших ударів Росії зафіксували в Запорізькій області. Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що внаслідок удару загинуло 2 людей і стільки ж отримали поранення. Серед постраждалих 1-річна дитина.
  • На тлі масованої атаки в декількох регіонах України виникли проблеми з електроенергією. Також перебої зі світлом у сусідній Молдові, яка вкотре страждає від ракетних ударів Росії по Україні.