Про це розповіла дружина одного з українського захисника, який боронив Маріуполь. Відповідний лист зі словами коханого вона зачитала під час брифінгу, передає 24 канал.

Важливо Роблю все, щоб найвпливовіші сили світу долучилися до порятунку бійців "Азовсталі", – Зеленський

Чоловік наголосив, що збереження життя побратимів – це пріоритет.

Ми виконали свій обов'язок до кінця. І виходимо із заводу непереможені і з гордо піднятою головою. Збереження життя наших побратимів – це пріоритет і головна наша задача у складній ситуації, в якій ми опинилися. Впевнені у подальшій підтримці нашого контингенту з боку уряду України й всього цивілізованого світу,
– сказав оборонець "Азовсталі".

Раніше у Генштабі ЗСУ підкреслили, що український гарнізон Маріуполя "виконав бойове завдання", тож далі "найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу – зберегти життя оборонців Маріуполя". Генеральний штаб назвав їх "героями нашого часу", які вже назавжди увійшли в історію.

Евакуація з "Азовсталі": головне

Додамо, що з металургійного комбінату "Азовсталь" у Маріуполі вже вийшло приблизно 1700 українських військових. На заводі продовжує залишатися невідома кількість українських воїнів. Відповідну інформацію 20 травня повідомили у розвідці Міністерства оборони Великої Британії.

Президент Володимир Зеленський констатував, що до евакуації з "Азовсталі" прикута увага всього світу. Він додав, що робить все, щоб найвпливовіші сили світу долучилися до порятунку бійців маріупольського заводу.

Фантастичні фото з "Азовсталі"

Захисник Маріуполя Дмитро Козацький з позивним "Орест" вкотре виклав кілька потужних кадрів з "Азовсталі". На них можна побачити понівечений метал комбінату, який узяв на себе удар окупантів. У своєму інстаграмі захисник Маріуполя написав коротенький пост. У ньому він подякував "Азовсталі" за прихисток.

Ну от і все. Дякую за прихисток, "Азовсталь" – місце моєї смерті і мого життя,
– написав він під публікацією.

Зауважимо, що Дмитро Козацький не вперше викладає такі сильні та символічні кадри з "Азовсталі". Раніше ми розповідали про кадр, на якому військового буквально пронизує промінь світла, що потрапляє на територію комбінату крізь пробитий дах.

Зеленський розповів деталі про операцію з евакуації оборонців Маріуполя: дивіться відео