Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Михайло Поживанов

 • blog_ava
  Без Донбасу, але з Росією
  Питання гіпотетичного розриву дипломатичних відносин України з Російською Федерацією мусується від початку війни. Нині проблема набула нової актуальності у зв'язку з підготовкою до другого читання законопроекту про реінтеграцію Донбасу.
 • blog_ava
  Підвищення "мінімалки": пожинаємо плоди
  Держстат порахував: станом на 1 жовтня поточного року борги із зарплат сягнули майже 2,5 мільярдів гривень, з них 1,3 мільярди припадають на "економічно активні підприємства". А серед цих "економічно активних підприємств" левова частка боргів – 77% – припадає на промисловість. Загалом же у порівнянні з вереснем заборгованість по зарплатах зросла на 9%.
 • blog_ava
  Субсидії в дефіциті: коли бракує 10 мільярдів
  Погано, коли рішення ухвалюють довго і тяжко. Ще гірше, коли на ухвалення такого рішення впливають взаємовиключні чинники. Не підняти ціну на газ для населення означає – спрощено кажучи – розізлити МВФ.
 • blog_ava
  Газ для населення: жовтень гряде – здорожчання несе?
  Що таке формула "Роттердам+", знає, мабуть, більшість. А от те, що ціна на газ в Україні також вираховується не від собівартості продукту, а прив'язується до іноземного вузла, відомо, очевидно, вужчим спеціалістам.
 • blog_ava
  Гонтарева і тюрма: зустріч наближається?
  Початок нової парламентської сесії знаменуватиме актуалізацію питань, які лишилися підвішеними ще з попереднього "сезону".
 • blog_ava
  Реєстрація сім-карт: "за" і "проти"
  І на 26-му році Незалежності українці не готові порвати із самонавіюваною "меншовартістю".
 • blog_ava
  Російський бізнес в Україні: як відправити за "порєбрік"?
  Гадаю, після того, як Трамп підписав нові санкції щодо Росії, Україні має бути соромно.
 • blog_ava
  Переможців – судять, або Чому Україні ще дуже далеко до Естонії
  На лаві підсудних – найпопулярніший політик, повідомляють медіа. Мова, на жаль, не про Україну. На жаль, бо українській Феміді далеко до зазіхань на тих, хто перший в рейтингу впливовості. (Та й на тих, хто не перший – також). Традиція наших судів відпускати під заставу всіх, кого можна і кого категорично не можна, дуже добре відтіняє те, що зараз відбувається в Естонії.
 • blog_ava
  Підозра мертвим вождям: навіщо Луценкові Сталін?
  Генпрокуратура України підготувала підозру Сталіну та Берії відносно депортації кримськотатарського народу.
 • blog_ava
  Покарання паспортом: що неправильно в історії Артеменка
  В історії з громадянством Андрія Артеменка (а також з громадянством Хатії Деканоїдзе, котра нещодавно повернула собі грузинське підданство) найбільш обурливим є те, що громадянство як таке перетворюється на чинник заохочення чи покарання.
 • blog_ava
  Уходя – уходи. Некоторые итоги Гонтаревой
  Что ни говорите, а Валерии Гонтаревой на посту руководителя НБУ будет не хватать.
 • blog_ava
  Імпічмент: мертвонароджене дитя Конституції
  Поки всі обговорюють слова та вчинки прем’єра Нідерландів Марка Рютте, без уваги української преси нудьгує президент Південної Кореї Пак Кин Хе. От на кому було б варто сфокусувати публіцистичні таланти.