Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Михайло Поживанов

 • blog_ava
  "Безліс" vs "безтранш", або Як деградує наша економіка
  Можливо, таке порівняння є доволі некоректним, але ситуація зі скасуванням мораторію на вивезення лісу-кругляка нагадує Мінські домовленості. Спочатку влада підписує угоду, яка є обов'язковою для виконання, а потім починається запізніле каяття у зробленому, яке рикошетом б'є по тій таки владі.
 • blog_ava
  Сектор газу. Рік без Росії
  Наближається цікава та знаменна річниця – 26 листопада 2015 року Україна припинила здійснювати імпорт російського газу. Щоправда, тут є один нюанс.
 • blog_ava
  СТІНОкардія Яценюка
  НАБУ каже, що з проектом "Стіна" не все гаразд, а парламент просить грошей на її добудову.
 • blog_ava
  Туризм? Ні, не чули…
  Господь Бог, програмуючи для України роки поневірянь і низку бездарних правителів, в якості компенсації дав нам родючу землю і прекрасну природу.
 • blog_ava
  НАБУ: полювання на дрібну дичину
  Що робить створене з великою помпою та великими надіями Антикорупційне бюро.
 • blog_ava
  Референдум в Голландії: хто може сказати "ні"?
  Напередодні референдуму у Нідерландах, котрий виявить ставлення цієї держави до Асоціації України з ЄС, стався фінансовий скандал. Головні фігуранти – ті самі євроскептики, котрі ратували за проведення плебісциту. Мова про рух GeenPeil, ключового агітатора проти угоди з Україною, який порушив місцеве законодавство.
 • blog_ava
  Прецедент Абромавичуса: як нам не втратити обличчя?
  Відставку міністра Абромавичуса обговорили в усіх можливих й неможливих деталях, ракурсах та контекстах.
 • blog_ava
  Порошенко і Яценюк: двоє зайвих
  Спостерігаючи за гострою суперечкою між Блоком Порошенка та "Народним фронтом" Яценюка, котра зав’язалася довкола посади голови уряду, я знайшов геніальний вихід, як вбити відразу трьох зайців: зберегти коаліцію, припинити довколапрем’єрські чвари і оптимізувати роботу держапарату.
 • blog_ava
  Київ: в очікуванні другого туру
  Після насиченої мерської кампанії інтерес до столичних перипетій стрімко впав. Хоча попереду – другий тур перегонів, у який вийшли Віталій Кличко та Борислав Береза. Довге підраховування голосів породило підозри, що суперника Кличку "підбирають" штучним чином, відсіюючи Омельченка, Бондаренка та Гусовського і зупиняючи вибір на Березі як на найменш перспективному кандидаті.
 • blog_ava
  Накопичувальна пенсійна система: підводні камені
  Реформи не робляться швидко і тим більше – відокремлено від інших сфер життя.
 • blog_ava
  Заручники президента
  Новина прогнозована та передбачувана: Конституційний Суд схвалив президентську децентралізацію, чи то пак "особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської області".
 • blog_ava
  Відкриті списки: як скомпрометувати ідею
  Якщо замислитись над тим, чому Верховна Рада так довго не розглядала зміни до місцевих виборів, а потім підтримала аж ніяк не оптимальний законопроект, на думку спадає зовсім нехороша підозра.