Можливо, таке порівняння є доволі некоректним, але ситуація зі скасуванням мораторію на вивезення лісу-кругляка нагадує Мінські домовленості. Спочатку влада підписує угоду, яка є обов'язковою для виконання, а потім починається запізніле каяття у зробленому, яке рикошетом б'є по тій таки владі.
Напередодні референдуму у Нідерландах, котрий виявить ставлення цієї держави до Асоціації України з ЄС, стався фінансовий скандал. Головні фігуранти – ті самі євроскептики, котрі ратували за проведення плебісциту. Мова про рух GeenPeil, ключового агітатора проти угоди з Україною, який порушив місцеве законодавство.
Спостерігаючи за гострою суперечкою між Блоком Порошенка та "Народним фронтом" Яценюка, котра зав’язалася довкола посади голови уряду, я знайшов геніальний вихід, як вбити відразу трьох зайців: зберегти коаліцію, припинити довколапрем’єрські чвари і оптимізувати роботу держапарату.
Після насиченої мерської кампанії інтерес до столичних перипетій стрімко впав. Хоча попереду – другий тур перегонів, у який вийшли Віталій Кличко та Борислав Береза. Довге підраховування голосів породило підозри, що суперника Кличку "підбирають" штучним чином, відсіюючи Омельченка, Бондаренка та Гусовського і зупиняючи вибір на Березі як на найменш перспективному кандидаті.
Новина прогнозована та передбачувана: Конституційний Суд схвалив президентську децентралізацію, чи то пак "особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської області".
Якщо замислитись над тим, чому Верховна Рада так довго не розглядала зміни до місцевих виборів, а потім підтримала аж ніяк не оптимальний законопроект, на думку спадає зовсім нехороша підозра.