Зокрема, це можуть бути громадяни, які вчинили дорожньо-транспортну пригоду. Або ж це можуть бути люди, які ув'язнені за корупцію.

Цікаво У "Слузі народу" відреагували на скандальну заяву про дітей ухилянтів

Малюська пропонує мобілізувати правопорушників і корупціонерів

Глава Мін'юсту наголосив, що в Україні одиниці людей, які не порушували правил дорожнього руху. Зокрема, те, що людина порушила правила дорожнього руху, їй не пощастило, виїхала автомобілем в інший.

Її (людину – 24 Канал) не можна взяти мобілізувати? Це нонсенс, безумовно, таких людей треба мобілізовувати. Це ми говоримо про тих, хто не у в'язниці. Їх багато є,
– наголосив Малюська.

Водночас міністр відзначив, що є також ті особи, хто перебуває у в’язниці, але реальної небезпеки для суспільства чи армії не становлять. Мовиться про людей, яких ув'язнили за незаконне збагачення.

"Найкласичніший, найгарячіший приклад, який не дискутується, – корупціонери. Їх посадили у в'язницю, а чи не варто, хай вони кров'ю захищають свою репутацію – умовно кров'ю, безумовно", – підкреслив Малюська.

Він також зауважив, що аналіз показує безпечність цих людей для війська. Адже, за словами міністра, армія – це не тільки стріляти з артилерії, там і копати треба багато де. До того ж ці громадяни могли б допомогти із забезпеченням, приготуванням їжі, носінням, розвантаженням, тобто тією роботою, яку можна і треба виконувати без зброї.

У Раді закликали заборонити дітям ухилянтів вступати до вишів

  • У нещодавньому інтерв'ю народний депутат Вадим Івченко, який також є членом Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, повідомив, що політичне керівництво України запропонувало новий захід для обмеження доступу дітей ухилянтів до вступу до університетів. Ця заява набула надзвичайного розголосу.
  • Водночас очільниця партії "Слуга народу" Олена Шуляк зазначила, що такий абсурд ніколи не підтримають нардепи від її партії у парламенті. Вона також наголосила, що це є порушенням конституційного права на освіту.
  • Варто зазначити, що наразі до закону про мобілізацію подали більш ніж 1 300 правок. На їхній розгляд комітету Верховної Ради може знадобитися близько тижня.