У військкоматах росії підійшли до мобілізації дуже відповідально – чоловікам одразу видають чорні пакети. Про це свідчить відео у соцмережах.

Важливо У росії майже переворот, діями путіна незадоволені, – дружина бойовика у розмові з чоловіком

Часткова мобілізація не може проходити без чорних пакетів

Як пише "Оперативний ЗСУ", у Владивостоці мобілізованим не дають зимового комплекту обмундирування через розкрадання генералами складів. Проте чоловікам видають чорні пакети. Здається, це для того, щоб ми не витрачали свої на окупантів.

Дивіться відео, як у росії турбуються про своїх новоспечених військових:

Росіянам простіше втекти з країни, ніж чинити опір

Громадяни росії після оголошення мобілізації масово тікають з країни. 22 вересня на кордоні росії та Грузії зафіксували величезні черги. Водночас у Казахстані запропонували закрити в'їзд для росіян у країну. Наразі там не планують видавати їм дозвіл на проживання. Литва теж не надаватиме притулок росіянам, які тікають від відповідальності. А у Латвії через війну росії проти України обмежили в'їзд російським громадянам з шенгенськими візами.

Українські захисники вже готуються зустрічати "частково мобілізованих" росіян

  • Прикордонники готуються виконувати завдання на фронті. Щодня у їм розповідають, як потрібно облаштовувати прихований пост спостереження та вміти працювати у команді.
  • Перед військовими зараз стоїть завдання – звільнити окуповані території, тому у підготовці головний акцент стоїть у наступальних діях. Хлопці підходять до цього відповідально. Вони прораховують деталі, розподіляють ролі і продумують кілька запасних сценаріїв.
  • А у російських окупантів серйозні проблеми на фронті, тому керівництво кремля і оголосило мобілізацію.

Вас може зацікавити – у росії чоловіків почали мобілізувати: дивіться відео