Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Олег Жданов. За його словами, ситуація на лінії зіткнення дуже важка, але контрольована з боку сил оборони України.

Дивіться також ЗСУ потужно б'ють: наступ росіян на Сході буксує, попри підкріплення

За останню добу просування ворога немає

Він зауважив, що окупанти ще мають частковий успіх – північно-східніше Сватового, де вони рухаються у бік Куп'янська, і північніше Бахмута. На решті ділянок фронту ситуація стабілізована і за останню добу просування ворога немає.

На південній околиці Бахмуту ЗСУ провели певні контрнаступальні дії і відсунули ворога від траси Бахмут – Костянтинівка. І сьогодні траса працює для забезпечення нашого гарнізону в Бахмуті,
– наголосив експерт.

Він підкреслив, що у Вугледарі ситуація стабілізована. Противник досі не може оговтатися після поразок, які українські військові їм там завдали.

Що відбувається на фронті: дивіться відео

За його словами, зараз спостерігаємо на фронті те, що за тиждень ЗСУ вдалося змусити окупантів забуксувати в його наступі.

"Ми купірували майже всі наступальні дії ворога, за винятком деяких ділянок фронту, де вони продовжують повільно просуватися. Загалом таких масштабних наступальних дій, які анонсувалися, Росія не спромоглася продемонструвати на всій ділянці від Сватова до Вугледару", – вважає Олег Жданов.

Ситуація поблизу Бахмута: важливе

  • Військовий аналітик Олексій Гетьман розповів, що російські загарбники намагаються взяти Бахмут в кільце. За його словами, зараз траса М-03 до Костянтинівки перебуває під контролем України й поки це продовжується ЗСУ можуть постачати боєкомплект й усе необхідне для ведення бойових дій на цю ділянку фронту.
  • Політолог та військовий ЗСУ Кирило Сазонов вважає, що найкращий варіант для ЗСУ – зупинити ворога під Бахмутом, аніж він піде далі. І чим раніше Збройні Сили України це зроблять, тим краще. Він зазначив, що Росія закінчується там, де їй дають по морді.
  • За даними західних медіа, представники Пентагону радили українським посадовцям не зациклюватися на обороні Бахмута. Адже це начебто може завадити весняному контрнаступу ЗСУ. Військовий експерт Петро Черник наголосив, що такі публікації можуть бути лише частиною інформаційно-психологічної операції (ІПСО).