Автори статті згадали про вплив світового ринку нафти на російську економіку та вказали на залежність Путіна від урядової еліти, яка "п'явкою присмокталася до економіки" — так само, як радянська бюрократія.
Росія Путіна більше схожа на бананову республіку майже або зовсім без натяку на ідеологію, ніж на марксистську державу. Він користується дружнім співпрацею з РПЦ, зовсім як царі в минулі століття. Однак він продовжує культивувати радянське минуле — взяти, наприклад, відновлення шанування Фелікса Дзержинського, основоположника внутрішніх репресій. Одного разу Путін назвав падіння Радянського Союзу "найбільшою катастрофою XX століття",
— йдеться у статті The Washington Times.
Також видання пояснює російську міжнародну агресію тим, що для Путіна "відновлення колишньої слави — це єдина стратегія, а для неї йому потрібен американський ворог".
"Як і у старого Радянського Союзу, у путінського режиму є м'яке і вразливе економічне підчерев'я. Для США неможливо уявити більш розумного вчинку, ніж дати задній хід політиці адміністрації Обами і дозволити експорт газу і, можливо, нафти з американських рясних запасів. Це продовжило б дезінтеграцію російських ринків і зменшило залежність Європи від російської нафти — і все б пішло на краще", — резюмують автори.
Читайте також: Обама потрапив у класичну російську пастку, — New York Post