Російська окупація Грузії триває

Якщо хтось думає, що війна в Грузії закінчена, то він помиляється. Вона триває. Змінилась лише її форма: замість активних бойових дій відбувається розширення територій "Республіки Південна Осетія".

В різних містах Грузії постійно проходять мирні акції протесту проти російської окупації з гаслами на кшталт "Не допустимо, щоб кордони Грузії контролювали російський військові". До річниці "п'ятиденної війни" грузинське зовнішньополітичне відомство виступило зі спеціальною заявою, в якій Росія звинувачується в продовженні "політики окупації" та порушенні прав грузинських громадян, які залишилися на території невизнаних республік "Абхазії" та "Південної Осетії".

Російське політичне і військове керівництво досі не понесло покарання за свої злочини в ході військової агресії проти Грузії. Є надія, що це відбудеться сьогодні. Грузинський народ співчуває Україні, адже на разі ми переживаємо той же сценарій, але в значно більших масштабах. Цього разу світова спільнота не має права на помилку: необхідне своєчасне реагування належним чином на російську агресію та незаконну окупацію!

Читайте також: Річниця "настамнет" в Грузії, або Як Путін все програв

Який висновок має зробити населення Донбасу

Ті, хто проживають в так званих "ДНР" та "ЛНР" і далі волають: "Росія!", – повинні подивитися, чим закінчилась історія створення "незалежних" республік в Грузії.

У 2008 році жителі самопроголошених Південної Осетії та Абхазії вітали військову перемогу Росії над Грузією та наступне формальне визнання Москвою незалежності цих двох областей Грузії. Так само в 2014 році частина Донбасу переживала великі сподівання на краще майбутнє з Росією. Але що натомість отримали абхази та осетинці? Вони і донині залишаються ізольованими, економічно і політично повністю залежними від Москви. Самостійно свій бюджет здатні наповнювати лише на 2/3. Ніякого розвитку, бідність і тотальне безробіття – ось що прийшло разом з "братньою допомогою" РФ.

Вже існує досвід "незалежності" республік, охоплених "турботою" Росії. Чому ним ніхто не користується?

Читайте також: Київ тоді все програв, – Тимчук розповів про роль України в ході російсько-грузинської війни