Вбіг у будинок та почав прати одяг

Мати Богдана Галина розповіла, що 28 липня син прийшов додому близько 17:30. Він вбіг у будинок, зняв з себе одяг та почав його прати у мисці.

Важливо Вбивство 6-річної Мирослави Третяк: все, що відомо про страшну трагедію на Харківщині

Після цього син сказав, що піде до своїх знайомих в гуртожиток, де є безплатний Wi-Fi. Нічого не запідозривши, я розвісила одяг сина та вирушила на город,
– сказала Галина.

Повертаючись додому вона помітила маму Мирослави, яка шукала свою доньку. Галина долучилася до пошуків дитини.

Поліцейський почав трясти підозрюваного

Коли хтось із місцевих жителів сказав, що бачив Мирославу з Богданом неподалік пекарні, всі вирушили туди. Галина назвала номер телефону сина поліцейським. Спершу хлопець не хотів казати, де він перебуває, однак згодом таки зізнався.

За словами жінки, Богдан був дуже наляканий. Один з поліцейських нібито підбіг до нього, схопив за руку та почав в сильно трясти. Через це підліток заплакав. Коли Галина намагалася заступитися за сина, то до нього підійшла слідча, яка поводилась набагато спокійніше.

Вдома у Галини правоохоронці спілкувалися з хлопцем до 3 години ночі. Після того його відвезли до Вовчанського районного відділу поліції.

До теми "Я вимила їй ручки": рідні вбитої Мирослави Третяк розповіли про останні години її життя

Правоохоронці поставилися до нас із розумінням. Ніхто не кричав і не ображав. Увечері Богдан поїв і навіть трохи поспав. Вранці його відправили до Харкова, до спецприймальника,
– пригадала жінка.

З дітьми нібито був ще третій

Підозрюваний буцімто розповів старшій сестрі, що під час прогулянки з Мирославою з ними був ще один чоловік – Максим Б. Він живе у Харкові, а в Старий Салтів приїжджає до бабусі та дідуся.

"Він був судимий, ми думаємо на нього. За словами Богдана, цей чоловік запитав у нього: "Що, вона тебе вже заї*ала?", – наголосила Галина.

Головне про вбивство Мирослави Третяк

  • 6-річна дівчина зникла у селі Старий Салтів Харківської області 28 липня. Наступного дня стало відомо, що Мирославу знайшли мертвою з ознаками насильницької смерті. За попередніми даними, дитину могли зґвалтувати.
  • Головний підозрюваний у вбивстві – 13-річний Богдан. Підліток вже зізнався у скоєному.
  • Зауважимо, за ним і раніше помічали жорстокі дії. Так, у 4 класі хлопчик вбив 3 цуценят.