Найважливіші новини України і світу за четвер, 17 червня:

Перемога України

Джерело: 24 канал

У Бухаресті відбувся поєдинок збірної України та Північної Македонії. У результаті команда Андрія Шевченка святкувала дебютну перемогу на турнірі. Рахунок – 2:1.

Як відбувалась гра

Україна стартувала досить успішно. На 29 хвилині наші відкрили рахунок у грі. Перший гол забив Ярмоленко. Вже за 4 хвилини у ворота суперника полетів другий м'яч. Знову ж таки Ярмоленко зробив передачу в правий кут штрафного на хід Яремчуку. Той досить точно пробив у ближній кут.

Другу половину матчу вже назвали "валідольною". На 57 хвилині Північна Македонія відіграла один м'яч. Оскільки Караваєв програв підбір у воротарському і зарядив у ногу Пандєва, призначили пенальті у ворота України. Попри те, що Бущан відбив удар Аліоскі з 11-тиметрової позначки, той же футболіст добив сферу у ворота.

Однак це не завадило Україні перемогти.

"Нафтогаз" встановив новий місячний тариф

Джерело: "Нафтогаз"

"Нафтогаз" оприлюднив місячний тариф на газ для населення у червні 2021 року. Його вартість становитиме 11,94 гривні за кубометр, що на 50% вище, ніж "Фіксований" річний тариф.

Чому газ дорожчає

У "Нафтогазі" зазначили, що ціна на газ за місячним тарифом обумовлена ситуацією на європейському ринку. За твердженнями компанії, ціни на газ там є одними з найвищих за останні 4 – 5 років. Крім того, на початку червня вони продовжували зростати.

Оскільки Україна імпортує 30% газу від загальних обсягів споживання, ціни ростуть через європейську динаміку.

Зауважимо, станом на початок червня середня ціна на газ у Європі сягала 25,9 євро за мегават у годину, тобто понад 270 доларів за тисячу кубометрів.

Важливо Шмигаль через скандальний ОАСК вимагає скасувати вердикт НАЗК щодо Вітренка