Таку думку 24 каналу озвучив керівник Центру військово-правових досліджень, військовий експерт Олександр Мусієнко. Раніше повідомлялось, що кремль загубив медведчука, бо не знає, де він.

Цікаво Як улюбленець путіна зруйнував його мрії про парад на Хрещатику

Росія не показуватиме медведчука публічно

Мусієнко іронічно розповів, що путіну скоро 70 років, і, можливо, він не хотів святкувати сам у бункері. Він бажав би обговорити з кумом, чому йому не вдалось захопити Україну. Насправді кремль, швидше за все, боявся, що медведчук розповість забагато. Хоча він це й так зробив, тож тепер українські спецслужби очищують нашу державу від російських агентів.

Його не буде ні видно, ні чутно, тому що зараз кожен вихід медведчука до російської публіки – це очевидний фактор подразнення. Це нагадування про те, як він з'явився в росії,
– зазначив військовий експерт.

Керівник Центру військово-правових досліджень додав, що це логічно й раціонально. Ці поняття насправді відсутні в сучасній росії, тож чекати можна всього.

Медведчук не з'явиться на окупованих територіях

Військовий експерт продовжив, що медведчук навряд з'явиться на окупованих територіях України в будь-якій ролі. Зокрема, це може бути оцінене, як прояв слабкості путіна, тоді коли його оточення закликає його бути жорсткішим, наполягаючи на оголошенні війни тощо.

"За такою логікою можна було б і януковича вже кудись привести. У Донецьк, Луганськ, Мелітополь тощо. Подивились цю тему в сценарії, що прораховувався на початку вторгнення, і януковича вже теж не видно й не чути", – зауважив він.

Мусієнко про те, навіщо кремлю медведчук та що з ним буде далі: дивіться відео

Обмін медведчука: останні новини